Reklama

Reklama

Queens: Z myjni na plażę

"Zabawa, radość, optymizm i energia" - takimi słowami dziewczyny z nowej polskiej grupy Queens reklamują teledysk do piosenki "Everybody Loves The Sunshine". Wideoklip wyreżyserował Mariusz Palej, doświadczony twórca filmów reklamowych i teledysków (znany m.in. ze współpracy z Mandaryną, Natalią Kukulską, Norbim czy zespołem Bajm). Klip możecie już zobaczyć na stronach INTERIA.PL.

Większa część zdjęć realizowana była w na plaży w Nieporęcie, na której oprócz wokalistek Queens pojawiło się stu tancerzy, wykonujących wspólny układ przygotowany pod okiem choreografa Marka Eguroli.

Teledysk rozpoczyna się na myjni samochodowej, na którą podjeżdża luksusowym samochodem cabrio, zmęczony po całym dniu pracy biznesmen (zagrał go Jurek Pal). Szczotki myjące auto działają usypiająco na bohatera, który widzi, jak z przedniej szyby pianę zaczynają ścierać trzy piękne kobiety.

W chwilę potem przenosi się w swoich marzeniach sennych na plażę. Tam wokalistki zespołu ściągają z niego garnitur i porywają w samo serce trwającej imprezy.

Reklama

"Piękna pogoda, słońce, wspaniali ludzie, grill i ognisko przy zachodzie słońca - to wszystko sprawiło, że nikt nie czuł się na planie, jak w pracy, tylko na wypadzie za miasto" - mówi Agnieszka Maksyjan, jedna z wokalistek Queens.

Atrakcję wizualną teledysku stanowiło użycie 11-metrowego ramienia ze zdalnie sterowaną głowicą, do której mocuje się kamerę. Dzięki temu uwolniona kamera niejako wbrew prawom fizyki, we wszystkich płaszczyznach, mogła pokazać zabawę z udziałem niezliczonej rzeszy tancerzy.

"Bardzo miło wspominam ekipę, która nam towarzyszyła i dbała o nasz wizerunek. Począwszy od przepięknych makijaży i fryzur, skończywszy na umiejętnie dobranych do konwencji piosenki strojach" - opowiada Monika Niedek z Queens.

"Dzień teledysku uważam za wspaniałą, pełną wrażeń zabawę. Ten dzień na długo pozostanie w mojej pamięci, jak również mam nadzieję, sam wideoklip pozostanie w pamięci wielu odbiorców" - to słowa Patrycji Wódź, trzeciej "Królowej".

Na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć galerię z planu do "Everybody Loves The Sunshine", jak i sam teledysk Queens.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: płazy | piosenki | Queens

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje