Reklama

Reklama

Queens of the Stone Age: Odwołany występ u Ellen DeGeneres

Zespół Queens of the Stone Age stracił swoją szansę na występ w popularnym amerykańskim programie prowadzonym przez Ellen DeGeneres. Wszystko przez niedawne zachowanie lidera grupy, który podczas koncertu kopnął w aparat fotografki, uderzając ją przez to w twarz.

Josh Homme podczas koncertu, na którym doszło do incydentu

Podczas koncertu w Los Angeles, 9 grudnia, lider Queens of the Stone Age, Josh Homme, kopnął w aparat stojącej pod sceną fotografki Chelsea Lauren, uderzając ją przez to w twarz.

"Dzięki Queens of the Stone Age i Joshowi Homme spędzam noc na pogotowiu. Serio, kto tak robi?" - napisała na swoim profilu na Instagramie Lauren.

Po incydencie muzyk opublikował specjalne oświadczenie, w którym przeprosił Chelsea Lauren za to, co zrobił. Zapewnił również, że nie zrobił tego celowo. "Mam nadzieję, że Chelsea przyjmie moje szczere przeprosiny" - zakończył Homme.

Reklama

Posłuchaj utworu "Sick, Sick, Sick" Queens Of The Stone Age w serwisie Teksciory.pl!

Na profilach Queens of the Stone Age dodatkowo pojawiło się nagranie wideo, w którym Homme jeszcze raz przeprasza Chelsea, a swoje zachowanie nazywa błędem. Gitarzysta przyznaje w filmiku, że ma świadomość, iż zawiódł nie tylko fotografkę, ale także swoich fanów, rodzinę i kolegów z zespołu - do nich wszystkich również skierował swoje przeprosiny.

Konsekwencją zachowania muzyka jest odwołanie występu Queens of the Stone Age w popularnym amerykańskim programie prowadzonym przez Ellen DeGeneres. Grupa miała być gościem show 14 grudnia.

Ponadto twórcy "Bedtime Stories", telewizyjnego programu dla dzieci emitowanego przez BBC, postanowili usunąć nagrane wcześniej sceny z udziałem lidera formacji. 

Przypomnijmy, że grupa Queens of the Stone Age wystąpi 19 czerwca 2018 r. na warszawskim Torwarze.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje