Reklama

Queens: Damy z siebie wszystko

W piątek, 13 grudnia, gościem CZATerii były wokalistki uroczego tria Queens. Agnieszka Maksyjan, Monika Niedek i Patrycja Wódz odpowiedziały na liczne pytania użytkowników portalu INTERIA.PL, a także opowiedziały o najbliższych planach.

Przypomnijmy, że Queens trafiły do finałowej 15. polskiej preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizja. Podczas koncertu "Piosenka dla Europy" zaprezentują utwór "I Fell In Love", do którego klip możecie oglądać na stronach INTERIA.PL.

Reklama

- Damy z siebie wszystko, ale zobaczymy jak to będzie. Jesteśmy optymistkami, jeżeli wystąpimy tak dobrze, jakbyśmy chciały wystąpić, to będzie bardzo dobrze i będziemy bardzo zadowolone i przybijemy sobie potem piątkę.

Dziewczyny chciałyby poprzez występ na Eurowizji zdobyć popularność w innych europejskich państwach.

- Jesteśmy nastawione na granie w każdym kraju. Chcemy dotrzeć do jak największej rzeszy ludzi. Z tego względu nasz album będzie angielsko-polski. Naszym marzeniem jest zdobycie jak największej ilości fanów nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

- Mamy w planach odwiedzić USA. Już dostałyśmy zaproszenie i 28 stycznia miałyśmy tam wystąpić, ale zdecydowałyśmy, że zostaniemy na Eurowizji - przyznały Queens.

Wokalistki opowiedziały także o planach związanych z mistrzostwami świata w piłce nożnej.

- W planach mamy nagranie piosenki piłkarskiej. Tak, jak polityków nie chcemy wspierać, tak sportowców z chęcią wielką...

Przeczytaj pełną relację z czata z Queens!

Na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć także najnowszą galerię zdjęć zespołu Queens.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dana | danie | piątek 13. | Queens

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje