Reklama

Reklama

Popek "Powrót Króla": Koncert w Krakowie przełożony. Złość fanów

Zapowiadany na 18 czerwca koncert "Powrót Króla", na którym wystąpić miał Popek oraz specjalnie zaproszeni przez niego goście nie odbędzie się w danym terminie. Organizator koncertu oświadczył, że impreza zostaje przełożona. To wywołało niezadowolenie posiadaczy biletów.

Wielki koncert Popka został przełożony

Koncert Popka i gości pod nazwą "Powrót Króla" miał odbyć się 18 czerwca w Tauron Kraków Arenie. Oprócz rapera na scenie mieli pojawić się m.in: jego koledzy z Gangu Albanii (Borixon i Rozbójnik Alibaba), Roman Bosski, Kali, Tadek, Rena, Sokół i Marysia Starosta, Wini, Matheo oraz Sobota.

Najtańsze bilety na imprezę kosztowały 99 złotych, natomiast najdroższe 129 złotych. Imprezę zapowiadano niemal od momentu powrotu Popka do Polski, czyli na początku kwietnia, miała być to największa impreza z jego udziałem, stąd też wynajęcie Tauron Areny.

Reklama

Raper co jakiś czas zapowiadał wydarzenia na swoich kanałach społecznościowych. Jeszcze pod koniec maja informował, że w kasach zostało 5 tysięcy biletów.

Na 4 dni przed koncertem agencja Zooteka ogłosiła, że koncert zostaje przełożony. Poniżej możecie zapoznać się z oświadczeniem organizatora (pisownia oryginalna):

"Drodzy Fani, szykowaliśmy na koncert w Arenie mnóstwo atrakcji i niespodzianek, ale przy tak dużej liczbie zaproszonych artystów i złożonej specyfice koncertu, kilka zdarzeń losowych, niezależnych od dobrej woli organizatora, zmusiło nas do przełożenia wydarzenia na inny termin. Bardzo wszystkich za zaistniałą sytuację przepraszamy, ale już na starcie planowania koncertu założyliśmy sobie, że nie będziemy niczego robić półśrodkami. I dlatego tak bardzo chcieliśmy, by zaplanowane widowisko przebijało wszystko, co do tej pory widzieliście na koncertach hiphopowych w Polsce. Dlatego nie odwołujemy festiwalu, ale go przekładamy na inny termin, bo wierzymy, że wciąż chcecie przeżyć razem z nami ten niesamowity show. Nie przekładamy też go w odległą i bliżej nieokreśloną przyszłość. Chcemy go zorganizować go jeszcze tego lata. Jutro otrzymacie pełną informację dotyczącą nowego terminu, zachowania ważności biletów, ewentualnych zwrotów i rekompensat. Prosimy o wyrozumiałość, aktualnie intensywnie pracujemy nad tym by w nowy sposób sprostać Waszym oczekiwaniom".

Decyzja Zooteki niezbyt przypadła do gustu osobom, które kupiły bilety. Mnóstwo osób w komentarzach domaga się zwrotu pieniędzy. Inni nie kryją swojego oburzenia, gdyż z okazji koncertu planowali podróż nawet w z drugiego końca Polski lub z Wielkiej Brytanii. Nie obyło się również bez obelg rzucanych w stronę organizatorów, Popka i Gangu Albanii.

Organizatorzy zapowiedzieli, że nowa data koncertu zostanie ogłoszona 15 czerwca.

Sprawdź tekst piosenki "Wodospady" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Popek | Gang Albanii

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje