Reklama

Popek poszukiwany przez policję za kradzież z włamaniem?

Członkowie forum Ślizg.eu ustalili, za co poszukiwany przez polską policję jest Popek.

Popek to tak naprawdę Paweł Mikołajuw?

O problemach z prawem kontrowersyjnego rapera mówi się już od dłuższego czasu. Przed rozpoczęciem kariery muzycznej miał on spędzić siedem lat w więzieniu. Mówiło się, że trafił tam za pobicie.

Reklama

Raper o swoich perturbacjach wspominał również przy okazji krótkiej kariery w MMA (stoczył trzy walki, dwie wygrał). Miał przyznać wtedy, że nie może wrócić do Polski. Ze względu na kryminalną przeszłość oraz zamieszki, jakie na jednej z walk rozpoczęli fani Popka, ukarano go zakazem odbywania oficjalnych pojedynków na Wyspach.

W sieci pojawiło się mnóstwo teorii na temat zakazu wjazdu rapera do Polski oraz jego obecnych problemach z prawem. Wielu fanów uważało, że Popek po prostu nie chce wracać do Polski i w ten sposób znalazł sobie wymówkę, aby dalej nagrywać w Londynie.

Użytkownik forum Ślizgu.eu o nicku fizyk123 przeszukał jednak bazę policyjną osób poszukiwanych i znalazł sylwetkę rapera. Według danych policji Popek nie nazywa się Paweł Rak (takich danych używał przy okazji walk w MMA), a Paweł Mikołajuw. Miał on urodzić się w 2 grudnia 1978 roku (informacje zawarte w sieci mówią o 1980 roku). Organy ścigania poszukują go na podstawie art. 279 § 1 Kodeku Karnego, czyli za kradzież z włamaniem.

Popek według informacji na stronie poszukiwany jest przez Komendę Miejską Policji w Legnicy oraz Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu.

Pozostaje pytanie, czy Paweł Mikołajuw to naprawdę Popek, czy mówimy o kimś bardzo podobnym? Internauci są przekonani, że tak. Wskazywać ma na to tatuaż na szyi. Ponadto policja w swoim raporcie uwzględniła informacje o licznych tatuażach na klatce piersiowej i plecach.

Paweł Mikołajuw na stronie poszukiwani.pl:

Sprawdź tekst piosenki "Każdy z nas" w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Popek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje