Reklama

Phil Collins odstawił alkohol i wrócił do trzeciej żony

Pod koniec 2015 roku Phil Collins powrócił do trzeciej żony, z którą rozwiódł się w 2008 r.

Orianne Cevey i Phil Collins ślub wzięli w 1999 roku

65-letni Phil Collins (okrągłe urodziny obchodził 30 stycznia) po cichu przeniósł się ze Szwajcarii do Miami na Florydzie, gdzie mieszka Orianne Cevey z dwójką ich wspólnych synów: Nicholasem i Matthew. Okazało się, że byli małżonkowie zbliżyli się do siebie na tyle, że w najnowszym wywiadzie dla "Billboardu" muzyk zdradził, że znów są parą.

Reklama

"Obecnie z powrotem jestem ze swoją trzecią żoną. Nie mówiłem o tym. Jesteśmy razem już od jakiegoś czasu, ale nikt nie zauważył" - powiedział.

Przy okazji Collins wrócił do czasów rozwodu z Orianne, kiedy to smutki mocno zapijał alkoholem. To dla Cevey muzyk grupy Genesis przeniósł się do jej rodzinnej Szwajcarii (tam kupili dom w Begnins z widokiem na Jezioro Genewskie). Po ogłoszeniu separacji w 2006 r., Phil Collins przeniósł się do pobliskiej miejscowości Féchy, by móc dalej widywać się z dziećmi. Jednak wkrótce po rozwodzie Orianne Cevey z synami wyprowadziła się do Miami.

"Budziłem się, włączałem telewizję i nalewałem sobie kieliszek wina. A pod koniec dnia okazywało się, że poszło kilka butelek - i wciąż byłem trzeźwy! Ale za dużo czasu spędzałem w poziomie, co odbiło się na moim ciele. Prawie umarłem, bo moje organy zaczynały się wyłączać. Ale teraz jest już w porządku" - stwierdził Collins, który od trzech lat nie pije.

Po rozstaniu z Orianne muzyk do 2015 r. spotykał się z amerykańską prezenterką telewizyjną Daną Tyler. Ma za sobą zakończone rozwodami małżeństwa z Andreą Collins (mają syna Simona, wokalistę i perkusistę) i Jill Tavelman (mają córkę, aktorkę Lily Collins).

Sprawdź tekst "In The Air Tonight" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Phil Collins

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama