Reklama

Pezet żegna wakacje. Zobacz klip "Zonda"

W ostatni dzień lata Pezet opublikował nowy singel wraz z teledyskiem. Utwór nosi tytuł "Zonda". Za bit odpowiedzialny jest tradycyjnie Auer.

Pezet pokazał nowy teledysk

"’Zonda" to dla mnie filmowy opis pewnego rodzaju relacji, czegoś co mnie kręci. Jest to przerysowany obraz lata, imprezy i interakcji damsko-męskiej. Odrobinę narkotyczna wizja oddająca pewną chemię między dwojgiem ludzi. Chciałem nagrać coś naprawdę luźnego, niezobowiązującego. Lato się właśnie kończy, więc niech 'Zonda' będzie jego dobrym wspomnieniem" - mówi Pezet.

Reklama

Kilka dni wcześniej raper ogłosił, że jego ostatni album "Muzyka Współczesna" osiągnęła status podwójnie platynowej płyty. W związku ze zbliżającą się rocznicą premiery płyty artysta zapowiedział również, że przygotowuje coś specjalnego.

"Miło mi poinformować, ze 'Muzyka Współczesna' osiągnęła status podwójnie platynowej płyty. Jest to najwyższe wyróżnienie jakie otrzymała kiedykolwiek moja płyta. Bardzo wam za to dziękuję. Już niedługo rocznica premiery tego albumu, a z tej okazji pojawi się coś specjalnego" - napisał.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pezet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje