Reklama

Reklama

Patricia Kazadi i Ten Typ Mes znowu razem. "Ona" o samotności w związku

Po ponad dekadzie Patricia Kazadi i Ten Typ Mes ponownie połączyli siły. Efektem tej współpracy jest utwór "Ona", będący drugim singlem zapowiadającym nową EP-kę wokalistki.

Po ponad dekadzie Patricia Kazadi i Ten Typ Mes ponownie połączyli siły. Efektem tej współpracy jest utwór "Ona", będący drugim singlem zapowiadającym nową EP-kę wokalistki.
Patricia Kazadi prezentuje nowy teledysk /AKPA

Patricia Kazadi ukończyła Szkołę Muzyczną I-go stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz była uczennicą w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im Krzysztofa Komedy na wydziale wokalnym.

Na muzycznej scenie dała się poznać pod pseudonimem Trish przy okazji gościnnych występów na płytach polskich wykonawców hiphopowych takich jak: Ten Typ Mes, Flexxip, 2cztery7, Mindkampf UK. Zaśpiewała również na ścieżce dźwiękowej do filmu "Dublerzy".

To właśnie do tych czasów nawiązuje najnowszy singel "Ona", który promuje nadchodzącą EP-kę. W utworze gościnnie pojawił się Ten Typ Mes, z którym nagrała wspólny numer po ponad 10 latach.

Reklama

Sprawdź tekst piosenki "Ona" w serwisie Tekściory.pl!

Piosenka utrzymana jest w rytmach neo r'n'b , nawiązując do oldschoolowych klimatów soul. W tekście wokalistka porusza trudny temat, jakim jest pozostawanie w relacji, pomimo świadomości, iż jest się "tą drugą" w związku i odważnie śpiewa o emocjach, których doświadcza wiele kobiet.

W 2020 roku Patricia Kazadi poinformowała, że zawiesza swoją karierę medialną. Mimo to dalej koncertowała i grała w teatrze. Wówczas w jednym z wywiadów przyznała, że zmaga się z depresją. Przez kilkanaście ostatnich miesięcy tylko co jakiś czas wrzucała zdjęcia do mediów społecznościowych. Ostatnio udzieliła szczerego wywiadu dla "Wysokich Obcasów", w którym zdradziła, że cierpi na endometriozę.

Patricia Kazadi - kariera

Patricia Tshilanda Kazadi urodziła się w 1988 roku w Warszawie. Jej mama pochodzi z Łukowa, a ojciec z Demokratycznej Republiki Konga. Ma dwoje młodszego rodzeństwa. Debiutowała w 2002 roku w programie "Szansa na sukces". Później brała udział jeszcze w wielu produkcjach m.in. "Jak oni śpiewają", "Taniec z gwiazdami" czy "You Can Dance - po prostu tańcz".

Była dwukrotnie nominowana do Wiktorów. Ma na koncie role aktorskie i dubbingowe m.in. w "Daleko od noszy", "Londyńczycy", "Ranczo" czy "Atomówki". Jest utalentowana muzycznie. Gra na fortepianie i komponuje. Wydała dwa albumy studyjne i kilka singli.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy