Reklama

Partner Olivii Newton-John odnalazł się po 12 latach?

Jak podał dziennik "Daily Mail", prywatni detektywi twierdzą, że wieloletni partner wokalistki i aktorki Olivii Newton-John, Patrick McDermott, który uznany został za zmarłego, odnalazł się po 12 latach w Meksyku. Sama gwiazda nie potwierdza jednak tych doniesień.

Jak podał dziennik "Daily Mail", prywatni detektywi twierdzą, że wieloletni partner wokalistki i aktorki Olivii Newton-John, Patrick McDermott, który uznany został za zmarłego, odnalazł się po 12 latach w Meksyku. Sama gwiazda nie potwierdza jednak tych doniesień.
Olivia Newton-John i Patrick McDermott w 2001 roku /STAFF /Getty Images

Przypomnijmy, że poszukiwania operatora filmowego Patricka McDermotta rozpoczęły się w 2005 roku, po tym, jak zaginął po wypłynięciu na morze z portu San Pedro Marina w Los Angeles.

Zniknięcie mężczyzny rodziło wiele pytań, gdyż nikt z załogi nie potwierdził, że operator wypadł za burtę. Wraz z McDermottem rozpłynęły się również jego osobiste przedmioty i dokumenty. Po trzech latach poszukiwań Amerykanin z koreańskimi korzeniami został uznany za zmarłego. Straż przybrzeżna w Stanach założyła, że mężczyzna prawdopodobnie utonął.

Reklama

Z takim rozwiązaniem sprawy nie mogła pogodzić się jednak sama Olivia Newton-John, która zatrudniła prywatnych detektywów, aby dokładnie zbadali tajemnicze zniknięcie jej partnera. Wokalistka wielokrotnie podkreślała, że pogodziła się ze stratą bliskiego, jednak nie zamierzała przerwać poszukiwań i chciała dowiedzieć się prawdy.

W 2009 i 2010 roku w mediach zaczęły pojawiać się niepotwierdzone informacje, że McDermott upozorował własną śmierć. W 2016 roku podobną teorię przedstawiono w programie "America's Most Wanted".

Powodem, dla którego McDermott chciał zniknąć, były spore długi. Operator nie płacił również alimentów swojej byłej żonie. Mimo spekulacji w tamtym czasie nikt nie miał na tyle silnych dowodów, aby potwierdzić, że mężczyzna postanowił zacząć nowe życie.

W 2017 roku pojawiły się jednak kolejne dowody na upozorowaną śmierć McDermotta. "New Idea", jeden z najpoczytniejszych australijskich magazynów, opublikował zdjęcia agencji Coleman-Rayner z miasteczka Sayulita w Meksyku, które przedstawiają operatora. Według dziennikarzy podobieństwo między zaginionym a mężczyzną z Meksyku jest uderzające.

Linia włosów jest identyczna. Oczy są bardzo podobne, a uszy na takiej samej wysokości. Wierzę, że to on - mówił detektyw Charlie Parker, który zajmował się poszukiwaniami McDermotta.

Według informacji prywatnych śledczych mężczyzna obecnie funkcjonuje jako Patrick Kim i mieszka tam z nową partnerką.

Najbardziej zainteresowana poszukiwaniami, czyli Newton-John, nie skomentowała doniesień medialnych na temat swojego byłego ukochanego. Anonimowo wypowiedział się natomiast jeden z jej znajomych. "Olivia będzie zszokowana, że sprawa się skończyła. I w końcu będzie mogła powiedzieć 'tak, on żyje'".

Olivia Newton-John to australijska piosenkarka i aktorka. Sławę przyniosła jej rola w musicalu "Grease". Na koncie ma również występ na Eurowizji w 1974 roku. Łącznie nagrała ponad 20 albumów studyjnych, sprzedając ponad 100 milionów egzemplarzy swoich płyt na całym świecie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Olivia Newton-John

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy