Reklama

Paris Jackson ma nowego faceta? Gwiazda zabrała głos!

Paris Jackson zdementowała pogłoski na temat jej związku z 12 lat starszym Emilem Hirschem. Przy okazji wokalistka i aktorka wytknęła swoim fanom, że mają problemy z jej starszymi znajomymi.

Paris Jackson zdementowała pogłoski na temat jej związku z 12 lat starszym Emilem Hirschem. Przy okazji wokalistka i aktorka wytknęła swoim fanom, że mają problemy  z jej starszymi znajomymi.
Paris Jackson zabrała głos w plotek o starszym partnerze /Nicholas Hunt /Getty Images

W ostatnim czasie sieć obiegła plotka o nowym związku Paris Jackson. 22-letnia córka Michaela Jackson po rozstaniu z muzykiem Gabrielem Glennem miała związać się 35-letniem Emilem Hirschem.

Młoda gwiazda ucięła jednak te spekulacje, twierdząc, ze mężczyzna nie jest jej chłopakiem a przyjacielem. Przy okazji zwróciła uwagę, że różnica wieku między nią a Hirschem nie jest dla niej niczym szczególnym.

"Tak się składa, że jest jednym z moich najmłodszych znajomych. Jeden z moich najlepszych przyjaciół ma ponad 50 lat. Prawdopodobnie nie macie znajomych starszych od siebie, bo jesteście niedojrzali i wnerwiający. Lol" - napisała.

Reklama

"Nie chcę wspominać innego bliskiego znajomego, który ma 76 lat. Wiek jest tylko liczą. Cieszę się towarzystwem ludzi w różnym wieku. Ciągle jestem uczniem, uczę się od osób pięć lat młodszych i 50 lat starszych. Nie ma w tym nic złego" - dodała.

W zeszłym roku Paris Jackson zadebiutowała z płytą "Wilted". Wcześniej z byłym partnerem nagrywała muzykę w ramach projektu The Soundflower.      

 


 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paris Jackson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy