Reklama

Reklama

Papa Roach powróci na Przystanek Woodstock?

Ekipa Przystanku Woodstock zaczęła już prace nad przyszłoroczną edycją festiwalu.

Papa Roach jest laureatem Złotego Bączka za występ na Przystanku Woodstock

Na facebookowym profilu Przystanku Woodstock pojawiło się zdjęcie amerykańskiej grupy Papa Roach.

Formacja we wtorek (19 września) wystąpiła w warszawskiej Progresji.

"Pracujemy nad następnym Przystankiem i marzymy sobie, że kolejny raz uda nam się spotkać z Papa Roach. Czy wiecie, że zespół wygrał Złotego Bączka po 16. Przystanku Woodstock i wciąż z nim podróżuje?"- głosi podpis.

- Zwłaszcza świetnie było na Przystanku Woodstock. Wciąż każdemu opowiadam o tym koncercie. Tylu ludzi w jednym miejscu, bawiących się tak znakomicie. To naprawdę niesamowite. Nawet pomimo tego, że nie muszą płacić za wejście, jest to fantastyczne. Czuć, że nie chodzi tylko o muzykę, ale przede wszystkim o świetną atmosferę - wspominał w rozmowie z Interią gitarzysta Jerry Horton w 2012 r.

Reklama

Papa Roach obecnie promuje ostatnią płytę "Crooked Teeth" z maja tego roku. W nagraniach gościnnie Amerykanów wsparli Machine Gun Kelly i Skylar Grey, która pojawiła się w singlu "Periscope".

Zespół tworzą Jacoby Shaddix (wokal), Jerry Horton (gitara), Tobin Esperance (bas) i Tony Palermo (perkusja). Ich dorobek to m.in. dziewięć studyjnych płyt (z potrójnie platynową "Infest" na czele), dwie nominacje do Grammy i ponad 20 mln sprzedanych egzemplarzy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy