One Direction: Niezręczna cisza po pytaniu o Zayna Malika

Grupa One Direction była gościem programu Ellen DeGeneres. W pewnym momencie prowadząca zaskoczyła członków zespołu pytaniem o Zayna Malika. Ten natomiast zaprezentował fragment pierwszej piosenki o nazwie "Befour"

One Direction byli bardzo zmieszani w trakcie wywiadu z Ellen

One Direction przybyli do  programu Ellen, aby promować album "Made In The A.M.", który do sprzedaży trafił 13 listopada. Przypomnijmy, iż płyta powstała już bez Zayna Malika, który pod koniec marca 2015 roku odszedł z zespołu.

Reklama

Właśnie były członek 1D był jednym z tematów rozmowy prowadzącej z zespołem. Ellen stwierdziła, że jednym z plusów odejścia Malika z grupy jest to, iż obecnie nie trzeba przygotowywać im większej kanapy w programie.

Następnie Ellen zapytała członków grupy, czy spodziewali się, że odejście Zayna rozejdzie się aż takim echem. Żaden z wokalistów nie potrafił odpowiedzieć na to pytanie. Niezręcznie zrobiło się również, gdy prowadząca zapytała o to, czy pozostali członkowie grupy wiedzieli o tym, że ich kolega chce odejść z zespołu.

Na pytanie próbował odpowiedzieć Louis Tomlinson, jednak ostatecznie udzielił wymijającej odpowiedzi.  Chwilę później Liam Payne potwierdził, że udało im się kilka razy porozmawiać z Zaynem po jego odejściu. Jego wypowiedź śmiechem przerwał Harry Styles, który uznał, że sytuacja jest bardzo niezręczna.

"Pożartujmy trochę" - krzyknął Styles, chcąc rozładować atmosferę.

One Direction o Maliku:

Problemów z opowiadaniem o swoich byłych kolegach nie ma natomiast sam Zayn, który przyznał w magazynie "Fader", że od zawsze myślał o odejściu z One Direction , a ponadto muzyka tworzona przez 1D zupełnie nie jest w jego stylu. W tym samym wywiadzie Malik przyznał również, że plotki o orientacji homoseksualnej każdego z wokalistów formacji są nieprawdziwe.

Ponadto w materiale promującym numer magazynu "Fader" możemy usłyszeć fragment nowego utworu Malika "Befour". Nieznana jest jednak oficjalna premiera singla.

Zobacz reklamę promującą magazyn "Fader" z fragmentem utworu "Befour":

Dowiedz się więcej na temat: One Direction | Zayn Malik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje