Reklama

O.S.T.R. zapowiedział album "Życie po śmierci"

Łódzki raper zapowiedział trzynasty album w swojej karierze "Życie po śmierci". Dodatkowo na specjalnej stronie opowiedział o swojej chorobie.

Łódzki raper zapowiedział trzynasty album w swojej karierze "Życie po śmierci". Dodatkowo na specjalnej stronie opowiedział o swojej chorobie.
O.S.T.R. /Remigiusz Załucki /INTERIA.PL

Przypomnijmy, że na początku 2015 roku w sieci pojawiła się informacja o odwołanych koncertach Adama Ostrowskiego ze względu na problemy zdrowotne. Nie ujawniono jednak, co jest raperowi.

Ten o swoich przeżyciach opowiedział przy okazji jednego z koncertów na warszawskich juwenaliach. Wtedy to miał po raz pierwszy zdradzić, że przeszedł poważną operację, wycięto mu guzy oraz płat płuca. Dokonano także rekonstrukcji organu.

O swojej chorobie O.S.T.R. wspomniał również na Kraków Live Festival:

"Gdy gramy koncert w Łodzi, to dostaję 500 telefonów o wpisanie na listę, ale gdy leżałem w szpitalu i byłem bliski śmierci zostali ze mną tylko najbliżsi" - zdradził.

Reklama

Teraz na specjalnej stronie zycieposmierci.pl raper opowiada, co działo się z nim w ostatnim roku, zapowiadając przy okazji nowy album.

"Na początku stycznia zeszłego roku moja rodzina przeżyła dramat związany z moją ciężką chorobą i walką o życie. W konsekwencji zaistniałych wydarzeń zmieniłem się o 180 stopni. Pozbyłem się nałogów i zacząłem powoli przyzwyczajać organizm do tzw. zdrowego trybu życia. Nie twierdzę, że zostałem "straight edge", czy weganinem. Zdarzyło mi się parę razy zaszaleć, ale porównując moją dzisiejszą postawę z przeszłością, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że znacznie zwolniłem tempo. W wyniku tych wydarzeń nagrałem najbardziej osobistą płytę w moim życiu. Jest to opowieść o tym, co się u mnie wydarzyło między 28 grudnia 2014 roku (koncert w Bielsku-Białej), a 3 maja 2015 roku (koncert w Jastrzębiu-Zdrój, jednocześnie powrót na trasę koncertową"- możemy przeczytać.

Pełna zapowiedź płyty Ostrego:

Zobacz klip "Grawitacja":

Sprawdź tekst utworu "Grawitacja" w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: O.S.T.R.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy