Reklama

Nowy skład Blaze Of Perdition

Lubelski Blaze Of Perdition przedstawił swój nowy (koncertowy) skład, w którym już w przyszły czwartek, 5 listopada, rozpocznie trasę po Polsce.

Lubelski Blaze Of Perdition przedstawił swój nowy (koncertowy) skład, w którym już w przyszły czwartek, 5 listopada, rozpocznie trasę po Polsce.
Blaze Of Perdition rusza w trasę /Oficjalna strona zespołu

Rolę drugiego gitarzysty przejął niejaki Devasto, za mikrofonem stanie zaś tajemniczy Rattenkönig.

"Nie, nie jest on (Devasto) nikim znanym, to świeża krew. Pierwotnie miał on przejąć rolę basisty, jednakże pewne zdarzenia losowe spowodowały, że znalazł się na drugiej gitarze, natomiast Revenger powrócił na bas. Rolę frontmana na większości trasy przejmie enigmatyczny Rattenkönig - zdolny i doświadczony frontman z odległych zakątków południa" - czytamy.

W ramach "Days Of No Light Tour" inaczej będzie to wyglądać jedynie na pierwszym koncercie w rodzimym Lublinie.

Reklama

"Wystąpimy (na nim) z naszym oryginalnym mistrzem ceremonii Sonneillonem. Niewątpliwie będzie to dla nas wyjątkowy performance, to też z pewnością będzie się on nieco różnił od tego, co ujrzycie podczas dalszego ciągu trasy" - zaznaczyli muzycy Blaze Of Perdition.

Co stanie się w przyszłości, czas pokaże.

"Mamy nadzieję, że docelowo wrócimy do pierwotnego składu koncertowego. Aktualnie Sonneillon skupia się na materiale studyjnym, natomiast jego rolę na scenie będzie odgrywał godny następca. Mogą się pojawić wyjątki od reguły, jednak na dzień dzisiejszy ograniczają nas techniczne możliwości. Mamy również nadzieję, że sytuacja szybko ulegnie zmianie. Warto zaznaczyć, że czysto wokalna forma Sonneillona jest bardzo dobra, problem stanowią jedynie sprawy logistyczne, gdyż przy jego aktualnym stanie zdrowia nie możemy sobie pozwolić na bardziej odległe wyjazdy" - dodali.

Blaze Of Perdition promują obecnie wydany w połowie roku, trzeci album "Near Death Revelations".

W ramach "Days Of No Light Tour" zobaczymy także małopolską grupę Mord'A'Stigmata oraz post-metalową formację Moanaa z Bielska-Białej. Koncerty będą się rozpoczynać o godzinie 19.30.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Blaze Of Perdition

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy