Reklama

Nowy Endefis wkrótce

30 stycznia 2005 roku swoją premierę będzie miał drugi album składu Endefis. Płyta zatytułowana jest "Być albo nie być", a wśród gości pojawi się między innymi O.S.T.R. i Fenomen.

Druga płyta zespołu Endefis powstała w poszerzonym składzie już na początku 2004 roku (Bartosz, Miexon + JedenZdwóch). Zarówno muzycznie i tekstowo jest zdecydowanie bardziej zróżnicowana od pierwszej płyty (od utworów spokojnych, poprzez żywe i dynamiczne, do hardkorowych).

Reklama

Produkcją muzyczną zajęli się zarówno producenci z wyrobioną już renomą np. Mazsa z zespołu Fenomen oraz Kociołek, jak i młodzi i mniej znani, ale bardzo utalentowani (np. WDK, DNA). Mimo tych różnorodności płyta muzycznie jest spójna.

Gościnnie występują nie tylko wykonawcy z najwyższej półki - O.S.T.R., Fenomen, ale i mało znani szerszemu gronu, choć reprezentujący wysoki poziom (np. Sztyku, Stefczi, RDS). Na krążku nie zabrakło oczywiście skreczy, którymi zajął się DJ Kostek. Singel radiowy oraz teledysk promujący płytę ukaże się pod koniec stycznia i będzie to refleksyjny utwór "Nie chcę być sam".

mhh.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Endefis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje