Reklama

Nowe doniesienia o zdrowiu Stana Borysa. Jak się czuje?

Stan Borys wciąż dochodzi do siebie po przebytym udarze. Pojawiły się nowe informacje o jego stanie zdrowia.

Stan Borys wciąż dochodzi do siebie po przebytym udarze. Pojawiły się nowe informacje o jego stanie zdrowia.
Stan Borys walczy o powrót do pełnego zdrowia /AKPA

Przypomnijmy, że Stan Borys (sprawdź!) trafił do szpitala na początku lutego 2019 r. 

Muzyk przez wiele godzin przebywał na OIOM-ie. Lekarze zdiagnozowali, że wokalista przeszedł udar niedokrwienny, którego efektem był paraliż lewej strony ciała.

Szybko zaczęła się walka o jego powrót do zdrowia - rehabilitacja trwa jednak długo.

Reklama

Rockman na początku 2020 roku wyleciał do Stanów Zjednoczonych, gdzie miał się poddać terapii. Plany pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa. 

Planowana rehabilitacja Stana Borysa musiała odbywać się w warunkach domowych - wokalista ma m.in. rowerek stacjonarny i matę do jogi, na których codziennie ćwiczy.

W końcu piosenkarz i jego partnerka, Anna Maleady, wybrali się na wycieczkę nad ocean. Okazało się jednak, że Borys ma trudności z poruszaniem się po piasku. W wyniku udaru, na tak nierównym podłożu traci równowagę.

"Od choroby człowiek na plaży uczy się chodzić po piasku i wchodzić do wód oceanu" - wytłumaczył rockman. "Wszystko wiąże się z utrzymaniem równowagi na niestabilnym gruncie. Z drugiej strony jest to dobra rehabilitacja i dobrze, aby Stan chodził po piasku i przełamywał słabości, które wystąpiły po udarze" - dodała jego partnerka w rozmowie z "Super Expressem". 

***Zobacz także***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Stan Borys

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy