Reklama

Nowe doniesienia o zdrowiu Stana Borysa. Jak się czuje?

Stan Borys wciąż dochodzi do siebie po przebytym udarze. Pojawiły się nowe informacje o jego stanie zdrowia.

Stan Borys walczy o powrót do pełnego zdrowia

Przypomnijmy, że Stan Borys (sprawdź!) trafił do szpitala na początku lutego 2019 r. 

Reklama

Muzyk przez wiele godzin przebywał na OIOM-ie. Lekarze zdiagnozowali, że wokalista przeszedł udar niedokrwienny, którego efektem był paraliż lewej strony ciała.

Szybko zaczęła się walka o jego powrót do zdrowia - rehabilitacja trwa jednak długo.

Rockman na początku 2020 roku wyleciał do Stanów Zjednoczonych, gdzie miał się poddać terapii. Plany pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa. 

Planowana rehabilitacja Stana Borysa musiała odbywać się w warunkach domowych - wokalista ma m.in. rowerek stacjonarny i matę do jogi, na których codziennie ćwiczy.

W końcu piosenkarz i jego partnerka, Anna Maleady, wybrali się na wycieczkę nad ocean. Okazało się jednak, że Borys ma trudności z poruszaniem się po piasku. W wyniku udaru, na tak nierównym podłożu traci równowagę.

"Od choroby człowiek na plaży uczy się chodzić po piasku i wchodzić do wód oceanu" - wytłumaczył rockman. "Wszystko wiąże się z utrzymaniem równowagi na niestabilnym gruncie. Z drugiej strony jest to dobra rehabilitacja i dobrze, aby Stan chodził po piasku i przełamywał słabości, które wystąpiły po udarze" - dodała jego partnerka w rozmowie z "Super Expressem". 

***Zobacz także***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Stan Borys

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje