Reklama

Reklama

Norbi wystąpił na Święcie Gminy Alwernia. Internauci kpią z gwiazdy TVP

Sieć obiega nagranie z występu Norbiego podczas Święta Gminy Alwernia, kiedy to podczas jego występu pod sceną znalazło się siedem osób (w tym troje dzieci).

Sieć obiega nagranie z występu Norbiego podczas Święta Gminy Alwernia, kiedy to podczas jego występu pod sceną znalazło się siedem osób (w tym troje dzieci).
Internauci zakpili z koncertu Norbiego w Alwerni /Jan Bogacz/TVP /East News

Nagranie z Norbim śpiewającym do niemal pustej przestrzeni udostępniono na Portalu Ziemi Chrzanowskiej. Wyświetlono je ponad 70 tys. razy.

Widzimy na nim, jak Norbi i jego hypemanka, wykonują utwór "Rozkołysz się" i zapraszają wszystkich do podejścia pod scenę. "Zapraszamy, zapraszamy" - krzyczy wokalista i prezenter TVP, jednak nikt nie kwapił się, aby posłuchać jego prośbę.

Operator zaprezentował też bawiących się pod sceną. Było to siedem osób, w tym troje małych dzieci, które nie były szczególnie zainteresowane tym, co robi Norbi.

Reklama

Tego samego dnia w Alwerni wystąpił również gwiazdor disco polo Mateusz Mijal. Tak wyglądał jego koncert.

Internauci kpią z Norbiego. "Całe szczęście, że są barierki"

Pod materiałem wideo zaroiło się od prześmiewczych komentarzy.  "Szału nie ma", "Ale tłumy", "Tłumy walą drzwiami i oknami i między barierkami", "Pod sceną trzy staruszki, dzień jak co dzień w 'Kole Fortuny'", "Kameralny występ", "Zaraz się fanki pozabijają przy tych barierkach", "Sold Out".

Pojawiły się komentarze broniące Norbiego, że publiczność pojawiła się później oraz że wystąpił zbyt wcześnie.

Powrót do przeszłości. Zdjęcie z koncertu Norbiego w Szydłowcu obiegło sieć

To kolejny raz, gdy Norbi miał problem z zebraniem publiki. W lutym 2017 roku hitem zostało zdjęcie z koncertu wokalisty w Szydłowcu (wystąpił z okazji 590-lecia miasta), na który przyszło wtedy 10 osób.

"Pod sceną garstka ludzi, około 10 osób wysłuchało największy hit czyli 'Kobiety są gorące'... czy tak powinno wyglądać święto miasta? Kto za to odpowiada? Kto powinien się wstydzić? Ile ta 'impreza' kosztowała Szydłowiec?" - pisano w tamtym czasie.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL