Reklama

Reklama

"Ninja Warrior Polska": Jak sobie poradziła Joanna "Ruda" Lazer z Red Lips?

Jednym z gości specjalnych w nadawanym przez Polsat programie "Ninja Warrior" była popularna wokalistka Joanna "Ruda" Lazer, stojąca na czele grupy Red Lips. Jak sobie poradziła z wyzwaniami na torze?

Jednym z gości specjalnych w nadawanym przez Polsat programie "Ninja Warrior" była popularna wokalistka Joanna "Ruda" Lazer, stojąca na czele grupy Red Lips. Jak sobie poradziła z wyzwaniami na torze?
Joanna "Ruda" Lazer w "Ninja Warrior Polska" /Maciej Piórko /Polsat

"Ninja Warrior" to światowy fenomen, który narodził się 25 lata temu w Japonii. Rodzime wersje programu można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód liczący 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny.

Czwarta edycja ruszyła 31 sierpnia. Program pokazuje Telewizja Polsat.

"Ninja Warrior" : Kto prowadzi? Gdzie oglądać?

Do walki o tytuł pierwszego polskiego Ninja i nagrodę pieniężną w postaci 150 tys. złotych zagrzewa prowadząca Karolina Gilon. W roli komentatorów ponownie pojawili się Jurek Mielewski i Łukasz "Juras" Jurkowski, który w tym sezonie zaprezentuje się również jako uczestnik nowej edycji "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami".

Reklama

W pierwszym odcinku gościem specjalnym w "Ninja Warrior" była popularna wokalistka Joanna "Ruda" Lazer, stojąca na czele grupy Red Lips (sprawdź!).

"Jestem pod ogromnym wrażeniem tego show. Zawodnicy przełamują nieprawdopodobne bariery fizyczne! Zupełnie nie wiem, co mnie tu czeka. Oczywiście oglądałam wcześniejsze edycje programu, ale w IV sezonie pojawiają się nowe przeszkody, więc z pewnością będą też nowe emocje. Jestem tu po to, aby dobrze się bawić. Czuję się gotowa na wszystko - a na pewno na to, że będę mokra" - mówiła przed startem Ruda, która obecnie jest blondynką.

W szkole ścigała się na 400 m, brała udział w sztafetach, grała w koszykówkę i piłkę ręczną. Przed maturą doznała poważnego urazu kręgosłupa. Od tego czasu przykłada dużą wagę do zdrowia. "Sport pomaga mi być w formie niezależnie od sytuacji, które spotkały mnie w życiu. Na co dzień pracuję z fizjoterapeutką, która cały czas mi powtarza, że nie z takich urazów ludzie wychodzą. Grunt to się nie poddawać i ciężko pracować" - wyjaśniała wokalistka.

"Doskonale poradziła sobie z tańczącymi kamieniami, ale niestety nie uniknęła kąpieli w naszym basenie! Gratulacje za świetny występ!" - taki wpis pojawił się na instagramowym profilu programu.

Kim jest Joanna "Ruda" Lazer z grupy Red Lips?

Joanna Lazer założyła grupę Red Lips ze swoim mężem Łukaszem Lazerem. W 2011 roku formacja przedstawiła się szerokiej publiczności w programie "Must Be The Music" w Polsacie. Grupa na koncie ma trzy płyty oraz takie przeboje jak "To co nam było" (posłuchaj!) i "P.S." (posłuchaj!).

W ostatnim czasie Ruda razem z mężem rozwija swój muzyczno-sportowy projekt Ruda Cross'n'Roll. Filmiki z ćwiczeniami notują po kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Wokalistka przypomniała się w piosence "Euforia" (sprawdź!), w której wsparła Monikę Miller, modelkę, celebrytkę i osobowość telewizyjną, a prywatnie wnuczkę byłego premiera Polski, Leszka Millera. Panie spotkały się w 10. edycji programu "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami" w Polsacie jesienią 2019 r. Miller w parze z Janem Klimentem zajęła 5. miejsce, z kolei Ruda razem z Rafałem Maserakiem była 9.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL