Reklama

Nick Gordon znęcał się nad Bobbi Kristiną?

W czasie, gdy podawano informację o przeniesieniu Bobbi Kristiny do hospicjum, jej chłopakowi, Nickowi Gordonowi zarzucono znęcanie się nad swoją dziewczyną i kradzież.

Nick Gordon bił Bobbi Kristinę?

Prawniczka wynajęta przez rodzinę Kristiny złożył do hrabstwa Fulton wniosek przeciwko Nickowi Gordonowi. Chłopaka córki Whitney Houston oskarża się o fizyczną napaść, znęcanie się oraz kradzież pieniędzy swojej dziewczyny.

Reklama

Gordon miał pobrać z konta Kristiny 11 tys. dolarów, fałszywie podając się za jej męża. Oprócz tego reprezentantka interesów córki Whitney Houston dokładnie opisała jak chłopak katował swoją dziewczynę (bicie, poniżanie, groźby bronią oraz niebezpiecznymi przedmiotami).

We wniosku procesowym znalazły się również informacje, jakoby Bobbi Kristina zwierzała się znajomym, że Nick nie jest zupełnie innym człowiekiem niż sobie wyobrażała.

Według skierowanego do sądu pozwu Nick Gordon ma zapłacić 10 milionów dolarów odszkodowania.

Przypomnijmy, że pod Bobbi Kristina została znaleziona nieprzytomna w wannie swojego mieszkania w Atlancie. Od tamtego czasu przebywała w śpiączce. Obecnie trafiła ona do hospicjum. Pierwszą osobą, która znalazła córkę Whitney Houston był właśnie Nick Gordon.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: bobbi kristina

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje