Reklama

Nergal pokazał swoje zdjęcie z czasów chemioterapii. "Dobrze jest być zdrowym" [INSTAGRAM]

Adam Darski, pseudonim Nergal, umieścił na swoim Instagramie stare zdjęcie, na którym jest wprost nie do poznania. Fotografia pochodzi z czasu, kiedy gwiazdor poddał się intensywnej chemioterapii z powodu białaczki.

Nergal pokazał swoje zdjęcie z czasów chemioterapii

Osiem lat temu Adam Darski przeżył koszmar. Lider grupy Behemoth (sprawdź!) dowiedział się nagle, że cierpi na agresywną formę białaczki. Przerwał wtedy trasę koncertową, którą aktualnie odbywał i poddał się leczeniu.

Reklama

Po czasie, w swojej biografii czas ten opisał nie tylko jako najtrudniejszych w swoim dotychczasowym życiu, ale też najbardziej pouczający.

Podczas choroby, udzielając jednego z wywiadów powiedział:

"Umówmy się, trafiło na silnego skur... Większość poważnych chorób, takich jak moja, leczy się mocą pozytywnego myślenia. Dlatego nie mam wiary, a niezachwianą pewność. Biorę chorobę jako dobrą monetę, dzięki której zrozumiem, nauczę się czegoś więcej. Przypomniał mi się cytat z Arystotelesa, nauczyciela Aleksandra Macedońskiego: 'Im krwawsza bitwa, tym słodsze zwycięstwo'. Z tymi słowami i zaciśniętymi pięściami wchodzę na ring".

Po ośmiu latach od tamtego trudnego czasu walki o życie, Nergal opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z tamtego okresu. Na fotografii w zasadzie nie przypomina siebie, jednak komentarz, jaki pod nią zamieścił, jest całkowicie w jego stylu:

"Drakula? Nie. To mały Nergalek w trakcie chemioterapii osiem lat temu. Szczerze mówiąc, zrobiłem to zdjęcie podczas wypróżniania" - napisał Darski i dodał: "Czułem się fatalnie. Dobrze jest być zdrowym".

Pod wpisem nie zabrakło wspierających komentarzy fanów: "Jesteśmy szczęśliwi, że ciągle jesteś z nami", "Jesteś dla mnie inspiracją" czy "To szczęście, że możemy dziś czytać ten post. Żyj długo, bez ciebie nie ma zabawy".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Adam Nergal Darski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje