Reklama

Reklama

Neil Young i Daryl Hannah wzięli ślub w sekrecie. Rockman jest starszy od aktorki o 15 lat

Po czterech latach znajomości ślub wzięli kanadyjski rockman Neil Young (72 l.) i amerykańska aktorka Daryl Hannah (57 l.), znana z takich kinowych przebojów, jak m.in. "Łowca androidów", "Plusk", "Wall Street" czy "Kill Bill".

Daryl Hannah i Neil Young wzięli ślub

Prywatna ceremonia odbyła się w Atascadero w Kalifornii. Parze młodej mieli towarzyszyć jedynie członkowie rodziny i najbliżsi przyjaciele.

Plotkarskie media sugerują, że dla Neila YoungaDaryl Hannah mogła to być już druga uroczystość, wspominając imprezę pod koniec lipca na prywatnym jachcie rockmana u wybrzeży wysp San Juan podzielonych między USA i Kanadę.

Para na razie oficjalnie nie skomentowała tych doniesień, ale w mediach społecznościowych pełno jest gratulacji od fanów oraz zaprzyjaźnionych gwiazd.

Reklama

"Co za cudowny czas miłości i magii" - napisała aktorka Rosanna Arquette.

Sprawdź tekst utworu "Harvest Moon" w serwisie Teksciory.pl!

Gitarzysta Mark Miller nie był taki tajemniczy, wprost składając gratulacje z okazji ślubu, życząc Youngowi i Hannah "długiego i szczęśliwego związku".

Para oficjalnie spotyka się od jesieni 2014 r. Kilka tygodnie wcześniej rockman rozwiódł się z Pegi Young, z którą był małżeństwem przez 36 lat.

Z kolei Daryl Hannah wcześniej była związana z m.in. Johnem F. Kennedym Jr (synem prezydenta Johna F. Kennedy'ego), muzykiem Jacksonem Browne'em oraz aktorem Valem Kilmerem.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Neil Young | Daryl Hannah | ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje