Reklama

Reklama

Natalia Oreiro obywatelką Rosji!

Urugwajska piosenkarka od lat nie kryła się ze swoim uwielbieniem dla Rosji. Teraz udało jej się sformalizować jej uczucia wobec tego kraju i oficjalnie stała się Rosjanką. Natalia Oreiro wszystkim pochwaliła się na swoim Instagramie!

Natalia Oreiro przyjęła rosyjskie obywatelstwo

44-letnia Natalia Oreiro na całym świecie zdobyła popularność dzięki serialowi "Zbuntowany anioł". Występowała także w innych popularnych argentyńskich telenowelach (w Polsce pokazywano m.in. "Kachorra to ja" i "Jesteś moim życiem") i kilkunastu filmach popularnych głównie w krajach latynoskich.

Równolegle rozwijała swoją karierę muzyczną (posłuchaj!), choć jej dorobek jest skromniejszy - obejmuje trzy studyjne płyty. Debiutancki album "Natalia Oreiro" (1998) okazał się wielkim przebojem w Polsce - ponad 150 tys. sprzedanych egzemplarzy dał mu tytuł Złotej Płyty.

Reklama

Latynoska gwiazda uwielbiana jest w Polsce (wystąpiła m.in. na sylwestrze w Zakopanem), ale i w Rosji, w której regularnie koncertuje. To właśnie jej częste wizyty w tym kraju miały stać za propozycją, którą otrzymała Oreiro. A wszystko zaczęło się od żartu.

Natalia Oreiro z rosyjskim obywatelstwem

"Powiedziałam, że nie mam wątpliwości, że Putin powinien dać mi obywatelstwo. Powiedziałam to jako żart, a nie jako prośbę, aby tak się stało, ale oczywiście bardzo chciałabym uzyskać obywatelstwo rosyjskie" - zaznaczyła piosenkarka. "Tak dużo podróżuję i mam tyle powiązań z Rosją, że zapytali mnie, czy nie chciałabym tego sformalizować. Powiedziałam, że to dla mnie zaszczyt" - stwierdziła wokalistka, która obecnie mieszka w Argentynie.

Marzenie wokalistki się spełniło, bo - jak poinformowała gwiazda na Instagramie - stała się obywatelką Rosji. Możemy tam zobaczyć także jak gwiazda czyta po rosyjsku. Obywatelstwo otrzymał także jej syn.

"Czuję się dzisiaj jak most miłości między Rio de la Plata a Rosją. Jestem podekscytowana i wdzięczna za ten symbol braterstwa dwóch kultur, które mają ze sobą dużo wspólnego. Życie dało mi tę wyjątkową okazję i będę pracować nad tym, aby to zaangażowanie było coraz silniejsze. Dziękuję osobom, które towarzyszyły mi na tej drodze i które są częścią tej pięknej podróży" - napisała Oreiro.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Oreiro

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL