Reklama

"Must Be The Music 7": Jurorzy chwalą Korę

Jurorzy "Must Be The Music" wychwalają świetną formę chorej na nowotwór Kory podczas trwających właśnie castingów do siódmej edycji.

Przypomnijmy, że wbrew pierwotnym informacjom (mówiono już o negocjacjach z Edytą Górniak) walcząca z chorobą Kora nie zrezygnowała z udziału w muzycznym show Polsatu. Wokalistka jest po operacji usunięcia zmian rakowych; na planie programu pojawia się w ozdobnych turbanach na głowie.

Reklama

"Bardzo nas cieszy przede wszystkim to, że Kora jest w świetnej formie. Sama mówi o tym, że dawno nie czuła się tak dobrze. Jest w bardzo dobrej kondycji psychicznej i fizycznej. Cięte riposty pojawiają się notorycznie, jest chyba najostrzejszym jurorem tej edycji. Mam nadzieję że wszystko zdrowotnie potoczy się dobrze" - mówi cytowany przez "Fakt" Adam Sztaba.

Pozostali jurorzy są też pod wrażeniem "fantastycznej" formy Kory, podkreślając, że wokalistka wykazuje się "stuprocentowym zaangażowaniem" podczas kilkugodzinnych nagrań.

"Nie miałem okazji poznać jej wcześniej, ale złapaliśmy bardzo fajny przelot. Bardzo cieszę się i cenię możliwość poznania się z Korą, bo to dla mnie ogromny zaszczyt. Na jej twórczości sam się wzorowałem i jest ogromną inspiracją" - dodaje Piotr Rogucki, który w "Must Be The Music" zastąpił Wojtka Łozowskiego. W jury to właśnie wokalista grupy Coma będzie siedział obok Kory.

Kamil Sipowicz: Kora czuje się lepiej

"Dzień dobry TVN" / x-news

Czytaj także:

Wojtek Łozowski żegna się z "Must Be The Music": Stara baba

Piotr Rogucki nowym jurorem

INTERIA.PL/Fakt

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Must be the Music | Kora | Must be the Music 7

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje