Reklama

Reklama

Monika Chwajoł w ognistej czerwieni. "Prawdziwi przyjaciele będą przy tobie zawsze"

Ponad 100 tysięcy fanów na Instagramie śledzi Monikę Chwajoł, znaną z programu "Królowe życia". 43-letnia celebrytka od pewnego czasu robi również karierę na scenie disco polo.

Ponad 100 tysięcy fanów na Instagramie śledzi Monikę Chwajoł, znaną z programu "Królowe życia". 43-letnia celebrytka od pewnego czasu robi również karierę na scenie disco polo.
Monika Chwajoł podbija scenę disco polo /AKPA

Pochodząca z Krakowa Monika Chwajoł dała się poznać z programu TTV "Królowe życia". W show pojawiła się na krótko, ale szybko zdobyła popularność - na Instagramie obserwuje ją w tej chwili ponad 109 tys. osób, w tym takie gwiazdy disco polo, jak m.in. Magda Narożna z grupy Piękni i Młodzi, CzadomanMarcin Miller, lider zespołu Boys.

Po rozstaniu z telewizją rozpoczęła działalność na scenie muzycznej - z zespołem NieOkiemZnani nagrała piosenkę "Super Ona" (posłuchaj!).

Reklama

Teraz regularnie nagrywa swoje utwory, które zdobywają po kilkaset tysięcy wyświetleń, umacniając jej status na scenie disco polo. Do sieci trafiły m.in. piosenki "Serca znak", "Weselicho" (zobacz!) i "Ja życzę ci".

W klipie do tego ostatniego utworu pojawił się Rafał Nowaczuk, finalista konkursu Mister Polski 2020, który zagra w filmie "Ten dzień", kontynuacji kinowego przeboju "365 dni".

W połowie listopada do sieci trafił teledysk "Tylko ty". "To piosenka, która opowiada o wyjątkowej i pięknej miłości. Teledysk jest baaardzo romantyczny. Być może dzięki niemu komuś z Was uda się przywołać wspomnienia wyjątkowych chwil, które spędziliście z tą jedyną, ukochaną osobą" - czytamy w opisie.

Na najnowszych zdjęciach Monika Chwajoł pozuje w dwóch oryginalnych kreacjach - ogniście czerwonej i żółtej.

"Ludzie mogą Cię lubić lub nie. Ale ty nigdy nie uzależniaj od tego swojego poczucia wartości. Jeśli ktoś Cię nie docenia to nie zasługuje by być w twoim towarzystwie. Bądź z tymi, którzy Cię szanują i doceniają. Osobiście podchodzę do tego w ten sposób: lubią mnie - dobrze, nie lubią - tez dobrze" - napisała gwiazda disco polo.

"Pamiętaj, że prawdziwi Przyjaciele i ludzie którzy są dobrzy będą przy Tobie zawsze. A reszta? Reszta to tylko drugoplanowe role, które pojawiają się w naszym życiu gdy czegoś od nas chcą. Człowiek nie jest hasłem w krzyżówce. Nie musi wszystkim pasować" - dodała Monika Chwajoł.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL