Reklama

Reklama

Miłosz z "Hotel Paradise" nagrał piosenkę! Zobacz teledysk do "Hakuna Matata"!

Miłosz Pesta, uczestnik 4-tej edycji "Hotel Paradise" od kilku lat buduje swoją karierę muzyczną. Jako Miły mo wypuścił właśnie nowy singel o swoim udziale w programie.

Miły mo w klipie "Hakuna Matata"

Miły mo, czyli Miłosz Pesta znany z programu Hotel Paradise wypuścił właśnie nowy utwór, pt. "Hakuna Matata". Premiera piosenki zbiegła się w czasie z odejściem Miłosza z programu.

W programie "Hotel Paradise" zawodnicy i zawodniczki muszą połączyć się w pary, w ten sposób unikają eliminacji. 22-letni Miłosz Pesta z Brodnicy był uczestnikiem czwartej edycji programu od pierwszego odcinka. Jak sam tłumaczył, do programu zgłosił się, żeby promować swoją muzykę.

W ostatnim odcinku programy, uczestnicy musieli się zmierzyć z Kołem Ryzyka, czyli pociągnąć za jeden ze sznurków nie wiedząc, czy wylosują nagrodę, czy zagrożenie. Ciągnąć trzeba było przynajmniej raz, chociaż kilku graczy zaryzykowało i próbowało szczęścia po raz drugi. W czasie drugiego podejścia Miłosz wylosował zdjęcie nowego zawodnika, co oznaczało, że musi opuścić program.

Reklama

Miły mo - "Hakuna Matata (HP4)" - zobacz teledysk!

Niemalże w tym samym momencie w sieci pojawił się nowy utwór Miłosza, w który raper opisuje swój pobyt w programie.

"Przyjechałem tu dla forsy, z miłością była klapa, serce zabiło mocniej, aż się powiększyła klata" - rapuje w piosence Miłosz Pesta.

W teledysku towarzyszącym piosence pojawiło się wiele ujęć z Zanzibaru, gdzie kręcony jest program.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje