Reklama

Reklama

"Milionerzy" i pytanie o przebój Stinga. Znałbyś odpowiedź?

125 tys. zł warte było muzyczne pytanie w ostatnim odcinku "Milionerów". Żeby wygrać te pieniądze, trzeba było wykazać się znajomością przeboju Stinga. Znalibyście odpowiedź?

Hubert Urbański jest prowadzącym programu "Milionerzy"

"Milionerzy" to emitowany na antenie TVN show prowadzony przez Huberta Urbańskiego. Program okazał się przebojem stacji, a każda kolejna edycja przyciąga tłumy chętnych do gry o milion oraz wielu widzów przed telewizory.

Od czasu do czasu, uczestnikom przychodzi zmierzyć się z pytaniem muzycznym. To takie pytanie usłyszała Sabina z Olsztyna. 

Pytanie brzmiało: Czego nie musi tytułowa Roxanne z piosenki Stinga z 1978 roku?

A. Pracować w policji
B. Zadawać się z Angolami
C. Wycinać w korze serc
D. Sprzedawać swojego ciała

Reklama

Oczywiście poprawną odpowiedzią jest D. Chodzi bowiem o fragment tekstu: "You don’t have to sell your body to the night".

Zawodniczka nie miała z tym najmniejszego problemu, w związku z czym wygrała 125 tysięcy zł i przeszła do kolejnego pytania. Znalibyście odpowiedź?


Sting, a właściwie Gordon Matthew Sumner, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych brytyjskich artystów. Muzyk przyszedł na świat 2 października 1951 roku w Wallsend w Anglii. To jeden z nielicznych wokalistów, który święcił triumfy w zespole, ale także w karierze solowej. 

Sprawdź tekst piosenki "Roxanne" w serwisie Tekściory!

Sting występował z The Police zaledwie 9 lat - w latach 1977-1986, co nie zmienia faktu, że wtedy stał się najbardziej rozpoznawalny.

Utwór "Roxanne" pojawił się na płycie "Outlandos d’Amour" z 1978 roku.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje