Reklama

Miley Cyrus trafiła do szpitala. Kim jest dla niej Cody Simpson?

Niespodziewanie Miley Cyrus trafiła do szpitala, o czym poinformowała swoich fanów na Instagramie. Gwieździe nie grozi nic poważnego, na szpitalne łóżko trafiła z zapaleniem migdałów.

Niespodziewanie Miley Cyrus trafiła do szpitala, o czym poinformowała swoich fanów na Instagramie. Gwieździe nie grozi nic poważnego, na szpitalne łóżko trafiła z zapaleniem migdałów.
Miley Cyrus trafiła do szpitala /Jamie McCarthy /Getty Images

Miley trafiła do szpitala 8 października. Dzień wcześniej wspomniała fanom, że cierpi, z powodu zapalenia migdałów. Wygląda na to, że choroba zaostrzyła się, a wokalistka chce jak najszybciej wyzdrowieć, by w weekend dać ważny dla niej koncert, stąd pobyt w szpitalu.

Gwiazda na bieżąco na Insta Stories relacjonuje fanom to jak się czuje, i co się z nią dzieje. Często w tych relacjach pojawia się jej nowa sympatia - Cody Simpson (posłuchaj!). Australijski wokalista odwiedza Miley dosyć często, nierzadko z gitarą, by umilić jej czas śpiewając piosenki.

Reklama

Media już od jakiegoś czasu zastanawiają się nad relacją Miley z Codym, który pojawił się u boku gwiazdy niedługo po rozstaniu z Kaitlynn Carter. Podobno znajomi pary twierdzą, że wokaliści nie traktują swojej relacji jako związku czy czegoś na tyle poważnego, by do niego prowadziło. Niemniej Cody w trudnych chwilach i tak wspiera swoją koleżankę.

Miley opublikowała także zdjęcie z mamą. Na fotografii kobiety stoją przed lustrem, a mama gwiazdy czesze jej włosy. "To, jak się prezentujesz, może wpływać na to, jak się czujesz! Dziękuję mamo, że pomogłaś mi wyglądać trochę lepiej, czesząc mi włosy. Mamusie są najlepsze!" - napisała pod zdjęciem gwiazda.

Miley zapewniła fanów, że robi wszystko, co w jej mocy, by jak najszybciej wyzdrowieć. Poprosiła też o wysyłanie dobrych myśli w jej kierunku. Gwieździe zależy, by jeszcze w ten weekend wystąpić na ważnym dla niej koncercie.

Fundacja Ellen DeGeneres, która zajmuje się wspieraniem ochrony zagrożonych wyginięciem gatunków organizuje kameralny koncert, z którego dochody mają zostać przeznaczone na ochronę goryli. Koncert odbędzie się w Hollywood Palladium w Los Angeles, a Miley bardzo zależy, by być jego częścią i wesprzeć działania na rzecz goryli.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Miley Cyrus | Cody Simpson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama