Reklama

Reklama

Michał Wiśniewski z córką Etiennette zaśpiewają Sinatrę? Kiedy premiera duetu?

Lider zespołu Ich Troje już wcześniej zapowiadał, że razem z córką nagrają polską wersję przeboju Franka Sinatry. Teraz dowiedzieliśmy się kiedy premiera przeróbki „That’s Life”.

Lider zespołu Ich Troje już wcześniej zapowiadał, że razem z córką nagrają polską wersję przeboju Franka Sinatry. Teraz dowiedzieliśmy się kiedy premiera przeróbki „That’s Life”.
Michał Wiśniewski zapowiada duet z córką /Tricolors /East News

Na Instagramie Michał Wiśniewski wrócił do tematu duetu wykonanego ze swoją córką - Etiennette. Ojciec i jego 15-letnia wokalistka postanowili wspólnie zaśpiewać piosenkę "That's Life" Franka Sinatry. Oczywiście zaśpiewają wersję z polskim tekstem.

Na opublikowanym zdjęciu oprócz Wiśni i jego córki z małżeństwa z Anną Świątczak, zapozował Paweł Stankiewicz, odpowiedzialny za aranżację utworu.

Michał Wiśniewski i Etiennette - "That's Life". Kiedy premiera?

Nie wiemy jeszcze jak będzie brzmiał tytuł piosenki w języku polskim, ale za to wiadomo kiedy odbędzie się jej premiera. Artysta zdradził, że piosenka ukaże się w połowie listopada.

Reklama

Dodał też, że nagranie wspólnie z córką to dla niego ogromny zaszczyt. 

"To zaszczyt zapowiedzieć, że w połowie listopada ukaże się śpiewany z Eti utwór "That’s Life" Franka Sinatry w aranżacji Pawła Stankiewicza. Oczywiście z polskim, osobistym tekstem. Na próbach poryczałem się wewnętrznie... Zaszczyt." - napisał Wiśniewski.

Wcześniej, przy okazji 15-tych urodzin Eti, Wiśniewski pisał, że przy córce ciężko zaznać nudy.

"Od lat sprawia, że nie jest nudno. Większość twierdzi, że jest z innej 'bajki' ale jak trzeba zawsze można na nią liczyć" - napisał o Etiennette gwiazdor.

Michał Wiśniewski przypomniał także nagranie córki stworzone podczas akcji Hot16Challange, do której została nominowana właśnie przez ojca.

"Wystarczy posłuchać jej 'szesnastki', aby zrozumieć, że mówiąc o tym, że jestem z niej dumny - nie przesadzam" - wspomniał w poście.

Wcześniej, pod filmem na Youtube napisał: "Udźwignęłaś miłość do muzyki i nie tylko. Love U.".

Etiennette napisała tekst swojej szesnastki. Za bit i mix odpowiada Kubzik.

Matką Etiennette oraz jej o dwa lata młodszej siostry Vivienne jest Anna Świątczak (sprawdź!). 

Michał Wiśniewski w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

W 15. edycji popularnego show Polsatu o wygraną rywalizują Robert Janowski, Barbara Kurdej-Szatan, Paulina Sykut-Jeżyna, Adam Zdrójkowski, Tomasz Ciachorowski, Katarzyna Łaska, Klara Williams i Krzysztof "Chris" Cugowski junior.

W składzie jury zadebiutowali Michał Wiśniewski i reprezentant Polski na Eurowizji 2017 Gromee, którzy pojawili się u boku Małgorzaty Walewskiej i Katarzyny Skrzyneckiej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL