Reklama

Michał Wiśniewski w duecie ze swoją córką Etiennette. Jak dziś wygląda córka lidera Ich Troje?

Lider zespołu Ich Troje złożył na Instagramie życzenia urodzinowe swojej córce Etiennette. Przy okazji Michał Wiśniewski zdradził, że wkrótce możemy się spodziewać wspólnego utworu gwiazdora z córką.

Lider zespołu Ich Troje złożył na Instagramie życzenia urodzinowe swojej córce Etiennette. Przy okazji Michał Wiśniewski zdradził, że wkrótce możemy się spodziewać wspólnego utworu gwiazdora z córką.
Michał Wiśniewski zapowiada duet z córką Etiennette / Engelbrecht /AKPA

Etiennette Wiśniewska skończyła 15 lat. Na swoim Instagramie wokalista udostępnił zdjęcia córki i swoje z różnych okresów jej życia. Juror programu "Twoja twarz brzmi znajomo" napisał też o wyjątkowości swojej córki.

"Od lat sprawia, że nie jest nudno. Większość twierdzi, że jest z innej 'bajki' ale jak trzeba zawsze można na nią liczyć" - napisał o Etiennette gwiazdor.

Michał Wiśniewski przypomniał także nagranie córki stworzone podczas akcji Hot16Challange, do której została nominowana właśnie przez ojca.

"Wystarczy posłuchać jej 'szesnastki', aby zrozumieć, że mówiąc o tym, że jestem z niej dumny - nie przesadzam" - wspomniał w poście.

Reklama

Wcześniej, pod filmem na Youtube napisał: "Udźwignęłaś miłość do muzyki i nie tylko. Love U.".

Etiennette napisała tekst swojej szesnastki. Za bit i mix odpowiada Kubzik.

Ale to nie wszystko. Wiśniewski zapowiedział też wspólny utwór z córką!

"Niebawem usłyszycie nasz wspólny duet do 'jokerowskiej' wersji hitu Franka Sinatry 'That's Life' z polskim tekstem" - napisał.

Dodajmy, że czerwonowłosy wokalista niedawno wspomniał, że wkrótce zobaczymy teledysk "Zatańcz ze mną", w którym towarzyszyć mu będzie jego piąta żona Pola Wiśniewska.

Matką Etiennette oraz jej o dwa lata młodszej siostry Vivienne jest Anna Świątczak (sprawdź!). 

Michał Wiśniewski w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

W 15. edycji popularnego show Polsatu o wygraną rywalizują Robert Janowski, Barbara Kurdej-Szatan, Paulina Sykut-Jeżyna, Adam Zdrójkowski, Tomasz Ciachorowski, Katarzyna Łaska, Klara Williams i Krzysztof "Chris" Cugowski junior.

W składzie jury zadebiutowali Michał Wiśniewski i reprezentant Polski na Eurowizji 2017 Gromee, którzy pojawili się u boku Małgorzaty Walewskiej i Katarzyny Skrzyneckiej.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Etiennette Wiśniewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama