Reklama

Michał Wiśniewski o relacji z byłymi żonami. Sekret wyszedł na jaw

Na ostatnim występie Michał Wiśniewski pojawił się na scenie razem ze swoimi dwiema byłymi żonami. To mocno zdziwiło fanów zespołu.

Michał Wiśniewski z Martą "Mandaryną" Wiśniewską (po lewej) i Anią Świątczak (po prawej)

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku polskie media żyły rozwodem Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner. Oficjalnie małżeństwo zakończyło się 30 września. Było to czwarte małżeństwo lidera Ich Troje. 

Reklama

Pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego była ówczesna wokalistka grupy - Magda Femme (1996-2001, sprawdź!). Z drugą żoną Martą "Mandaryną" Wiśniewską ma syna Xaviera Michała (ur. 2002, zobacz!) i córkę Fabienne Martę (2003). Z kolei z trzecią żoną Anią Świątczak (sprawdź!) ma dwie córki: Etiennette Annę (2006) i Vivienne Viennę (2008, sprawdź!).

W grudniu 2019 roku pojawiły się informacje, że wokalista zaręczył się z 35-letnią Pauliną z Warszawy. Para miała poznać się przez portal randkowy. Pobrali się pięć miesięcy po zaręczynach. 

Pojawienie się Marty Wiśniewskiej i Ani Świątczak na scenie amfiteatru w Augustowie nie było przypadkowe. Obie od niedawna ponownie współpracują z zespołem. "Mandaryna" jest choreografką, a Świątczak zajęła stanowisko wokalistki. 

"To, że jesteśmy tu dzisiaj razem, stanowi dowód, iż można rozstać się z klasą. Już zawsze będą nas łączyć dzieci. Jesteśmy sobie bliscy i szanujemy się" - komentował Wiśniewski w "Na żywo". "Tworzymy jedną, wielką rodzinę. Czasem żartuje, że jesteśmy niczym Kelly Family" - dodała Marta Wiśniewska.

Jak powiedziała Świątczak, również między młodszym pokoleniem nie ma konfliktu. "Nasze dzieci się lubią. To jest piękne. Wymieniamy się z Martą. Czasem ona zabiera moje dziewczynki na wakacje. Czasem ja jej córkę i syna. Lubimy się. Najpierw przyjaźń, a potem praca" - stwierdziła.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Mandaryna | Anna Świątczak | Ich Troje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje