Reklama

Michael Buble wystąpi w Polsce już w ten piątek

Już zaledwie cztery dni dzielą nas od wielkiego powrotu Michaela Buble do Polski. Kanadyjski piosenkarz wystąpi w Krakowie 10 lutego, a ostatnie bilety na koncert wciąż są dostępne.

Już zaledwie cztery dni dzielą nas od wielkiego powrotu Michaela Buble do Polski. Kanadyjski piosenkarz wystąpi w Krakowie 10 lutego, a ostatnie bilety na koncert wciąż są dostępne.
Michael Buble wystąpi w Krakowie już 10 lutego 2023 /Norman Jean Roy /materiały prasowe

Czterokrotny zdobywca Grammy nie zwalnia tempa. Trasa "Higher Tour 2023" obejmie Kraków, gdzie zaśpiewa 10 lutego w Tauron Arenie. Do tego miejsca powróci po ponad trzech latach.

Michael Buble sprzedał ponad 75 milionów płyt, a liczba jego nagród obejmuje kilkanaście różnych wyróżnień i ponad 50 nominacji.

47-letni Kanadyjczyk obiecał sobie, że nie tylko będzie podtrzymywał płomień wielkich klasyków "American Songbook", ale wniesie do tych ponadczasowych melodii także swój osobliwy styl, silny wokali miłość do tych ponadczasowych melodii. Po drugie, zamierzał napisać hity godne szczytów list przebojów, które staną się klasykami. Trzecim i najważniejszym dla niego zadaniem było zaprezentowanie całej tej muzyki podczas jednego koncertu i zabranie słuchaczy w wyjątkową podróż podczas wieczoru, którego nigdy nie zapomną.

Reklama

Podczas każdego koncertu zawsze śpiewa prosto z serca piękne pieśni miłosne, rozśmiesza, tańczy i zachwyca tłumy na wyprzedanych arenach i stadionach na całym świecie. Chciał, aby jego występy były legendarne. Udało mu się to osiągnąć bez problemu, co wykraczało poza jego najśmielsze marzenia. Wieloplatynowy wokalista/autor tekstów/producent/humanista nie zwalnia tempa, a fani mogą się o tym przekonać dzięki jego nowemu albumowi i trasie koncertowej.

W marcu 2022 r. wypuścił swój 11. album studyjny - "Higher". Z tego wydawnictwa pochodzą single "I'll Never Not Love You" i "Higher". Na płycie znalazły się także m.in. wyprodukowana przez Paula McCartneya wersja jego ballady "My Valentine", duet z Williem Nelsonem ("Crazy"), "Bring It On Home to Me" Sama Cooke'a i "Make You Feel My Love" Boba Dylana.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Michael Bublé

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy