Reklama

Mateusz Guzowski po "The Voice of Poland": "Niekochani" z Agatą Sacewicz

Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Niekochani", który zapowiada debiutancką płytę Mateusza Guzowskiego, wokalisty znanego z m.in. "The Voice of Poland", "Mam talent" i "X Factor".

Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Niekochani", który zapowiada debiutancką płytę Mateusza Guzowskiego, wokalisty znanego z m.in. "The Voice of Poland", "Mam talent" i "X Factor".
Mateusz Guzowski w siódmej edycji "The Voice of Poland" dotarł do półfinału /AKPA

Mateusz Guzowski zawsze marzył o śpiewaniu i śpiewa od najmłodszych lat. Sam mówi, że wziął udział w tak wielu programach, żeby się sprawdzić.

W "X Factorze" dotarł do etapu bootcamp, gdzie został odrzucony przez Czesława Mozila. Decyzja jurora spotkała się z niezadowoleniem widzów. "To będzie świństwo, jeżeli ten chłopak nie znajdzie się tam [w domu jurorskim]" - mówił wówczas Kuba Wojewódzki.

W 2014 r. młody wokalista pojawił się w "Mam talent", gdzie decyzją zachwyconej Agnieszki Chylińskiej od razu awansował do półfinału (dzięki Złotemu Przyciskowi). Ostatecznie Guzowski dotarł do finału, gdzie zajął trzecie miejsce.

Reklama

W siódmej edycji "The Voice of Poland" (2016) znalazł się w drużynie Marii Sadowskiej, która wspólnie z widzami zdecydowała, że do finału awansuje Katarzyna Góras.

1,5 roku później 22-letni Guzowski prezentuje teledysk "Niekochani". To pierwszy singel zapowiadający jego debiutancką płytę.

"Mimo, że mamy tyle technologicznych narzędzi do poznawania nowych wirtualnych 'friendsów' możemy nie spotkać, minąć i nie zauważyć swojej 'drugiej połowy' w realnym życiu, wpatrzeni właśnie w ekrany smartfonów. Wystarczy popatrzeć na ludzi w metrze by to zrozumieć. Paradoksalnie nasz instagramowy obiekt zainteresowań wyświetlił właśnie selfie w znajomym miejscu, gdzieś obok, ale czy go zauważymy w 'realu'? Czy pozostaniemy 'niespotkani i niekochani'? Skoro ten ktoś jest tak blisko to zawsze jest nadzieja, być może w innym czasie..." - opowiada Mateusz Guzowski.

Autorką piosenki "Niekochani" jest Agnieszka Burcan, wokalistka znana z grupy Plastic.

Za nakręcony w Warszawie teledysk odpowiada Sonia Pałęga (m.in. reżyseria, scenariusz i montaż). W rolach głównych u boku wokalisty zagrali Agata Sacewicz (serial "Nieprzygotowani") i Tomasz Bieliński.

Sprawdź tekst utworu "Niekochani" w serwisie Teksciory.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Guzowski | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy