Reklama

Reklama

Maria Peszek: Życie jest piękne mimo brzydoty (teledysk "Ej Maria")

Poniżej możecie zobaczyć najnowszy teledysk Marii Peszek - "Ej Maria".

Poniżej możecie zobaczyć najnowszy teledysk Marii Peszek - "Ej Maria".
Maria Peszek w teledysku "Ej Maria" /Warner Music Poland

"Ej Maria" pochodzi z wydanej pod koniec lutego płyty "Karabin". Wcześniej Maria Peszek zaprezentowała teledyski do utworów "Polska A B C i D", "Modern Holocaust" i "Samotny tata" z Erykiem Lubosem w głównej roli.

Za klip "Ej Maria" odpowiada Anna Maliszewska (reżyseria, scenariusz), która pracowała z m.in. Hey i Kasią Nosowską, Dawidem Podsiadłą, Kayah, Andrzejem Piasecznym, Reni Jusis, Myslovitz, Sistars. To właśnie ona nakręciła też "Samotnego tatę".

Zdjęcia do klipu odbyły się na przełomie sierpnia i września w stolicy Ukrainy - Kijowie.

Reklama

"Kiedy Maria powiedziała mi, że chciałaby zrobić bardzo osobisty klip do 'Ej Maria' pomyślałam, odważnie. Pomimo fali hejtu w necie, chce jeszcze bardziej pokazać ludziom siebie. No dobra - pomyślałam sobie - mówią, że lesba, że niekobieca - OK - pokażmy, że tak na prawdę to facet jest, dziwny jakiś, że pęta się bez celu po świecie. Chciałam żeby to była historia o ludziach, których łatwo ocenić, zamknąć w getcie złego słowa. Szukałam w jej bohaterach piękna, radości, dobrej energii. Momentów które sprawiają, że życie jest piękne mimo jego brzydoty" - opowiada Anna Maliszewska.

Sprawdź tekst utworu "Ej Maria" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL