Reklama

Reklama

Marcin Najman nagrał piosenkę "Dobro i zło". "Śpiewasz jak walczysz"

Do sieci trafiła piosenka byłego boksera i zawodnika MMA, Marcina Najmana. Internauci na utwór "Dobro i zło" zareagowali dość jednoznacznie.

Do sieci trafiła piosenka byłego boksera i zawodnika MMA, Marcina Najmana. Internauci na utwór "Dobro i zło" zareagowali dość jednoznacznie.
Marcin Najman w teledysku "Dobro i zło" / Youtube /

Marcinowi Najmanowi kariera muzyczna zamarzyła się jeszcze w zeszłym roku. Do tej bory zawodnik MMA wypuszczał utwory promujące jego gale typu freak-fight. Ostatnią piosenkę pt. "Powrót MMA-VIP" nagrał razem z synem Edyty Górniak - Allanem Krupą.

Tym razem Najman radzi sobie sam. Jak możemy przeczytać w tytule utworu, były bokser odpowiedzialny jest za muzykę, słowa i wokale".

"Diabeł kusi co dzień / Każdego z nas / Nie daj mu się wciągnąć / W jego czarny las / Prosty test / Widzisz swoją dłoń? / Co nią dziś zrobiłeś? / Dobro, czy zło?" -  możemy usłyszeć w utworze. Pełny tekst znajdziecie TUTAJ!

Reklama

Do "Dobra i zła" zrealizowano również teledysk, którego poziom artystyczny nie odstaje od piosenki.

Interanuci komentują muzyczny talent Marcina Najmana

Niestety, nie wszyscy poznali się na talencie Marcina Najmana. Komentarze pod nagraniem to przede wszystkim kpiny z poziomu teledysku, tekstu i sposobu melodeklamacji pięściarza. Oto kilka z nich:

"Szacun dla montażysty, że udało mu się znaleźć i wyciąć momenty w których Marcin klepie kogoś a nie mate"

"Kiedyś będą rozprawki na maturze z tego dzieła literackiego".

"Przez minutę utworu słyszymy muzykę i chyba łapanie powietrza przez zmęczonego Najmana (minuta to długo jak na niego)".

"Śpiewasz, jak walczysz"

"W pierwszej minucie myślałem, że to wersja instrumentalna, niestety nie miałem racji"

"Oni dają jakieś Ochmana do Eurowizji, a skarb jest na wyciągnięcie ręki".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama