Reklama

Reklama

Marcin Miller (Boys) na nagraniu sprzed lat. Ale się zmienił!

Grupa Boys występuje już ponad 30 lat! W sieci pojawiło się nagranie z 1996 roku, na którym możemy podziwiać zespół u szczytu popularności. Szczególną uwagę fanów przykuł Marcin Miller, który wyglądał wówczas całkiem inaczej. Zobacz!

Nagranie z Marcinem Millerem pochodzi sprzed ponad 25 lat!

Zespół Boys kojarzy prawie każdy w tym kraju. Marcin Miller i jego grupa to niekwestionowane gwiazdy disco polo.

Do największych przebojów grupy Boys należą utwory "Jesteś szalona", "Najpiękniejsza dziewczyno""Moja kochana""W oczach niebo" (z Extazy), "Wciąż pamiętam""Czy nie" "Szalona blondynka" (duet z Bayer Full).

Od wielu lat z nieustającymi sukcesami zespół Boys koncertuje po całej Polsce. Teraz w sieci pojawiło się archiwalne nagranie z koncertu w Białymstoku. Wówczas zespół wykonał przebój "Kochaj mnie". Na nagraniu możemy zobaczyć 26-letniego wówczas Marcina Millera. Ale się zmienił!

Reklama

Legendarny zespół niedawno powrócił z nową piosenką, pt. "Nie szukaj mnie". Autorami nagrania są Marcin Miller oraz Arkadiusz Wiśniewski, który od 2003 r. występuje w grupie Czerwone Gitary jako basista i wokalista.

Sprawdź tekst piosenki "Nie szukaj mnie" w serwisie Tekściory!

W ostatnim czasie widzowie progamu "Mask Singer" typują, że to on kryje się pod maską Kota w debiutanckim sezonie programu (sprawdź!). Marcin Miller od 1990 roku jest żonaty z Anną. Mają dwoje dorosłych synów, Alana i Adriana, doczekali się także wnuka, Michała. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama