Reklama

Marcin Maciejczak na nagraniu sprzed lat. Uroczy występ podbija sieć

Marcin Maciejczak to obecnie jeden z najzdolniejszych nastoletnich wokalistów w Polsce. Jego kariera rozwija się w błyskawicznym tempie, a talent zachwyca.

Marcin Maciejczak wygrał trzecią edycję "The Voice Kids"

Ostatnio w sieci pojawiło się nagranie sprzed kilku lat. Wówczas zwycięzca "The Voice Kids" (sprawdź!) był jeszcze uczniem szkoły podstawowej.

Reklama

Na nagraniu możemy zobaczyć występ Marcina Maciejczaka na XV Kaliskim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej 2017. 

Młody wokalista otrzymał Grand Prix, czyli Puchar Prezydenta Kalisza, za wykonanie przeboju "Bo już taki jestem".

"Nikt nie miał wątpliwości, że Marcinowi z Warty należała się główna nagroda. Jego wykonanie swingowego przeboju pt. 'Bo już taki jestem' było bezbłędne, pełne energii i artystycznie niezwykle dojrzałe, jak na ucznia szkoły podstawowej. Był ogromnie wzruszony odbierając sprzęt muzyczny i inne upominki, ale - jak przystało na młodą gwiazdę estrady - szybko opanował emocje i raz jeszcze zaśpiewał dla zgromadzonej w CKiS widowni" - czytamy w relacji z tego wydarzenia.

Marcin Maciejczak to trzynastolatek z Bartochowa koło Sieradza. Nie tylko śpiewa, ale sam nagrywa i montuje swoje teledyski. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki i w przyszłości chciałby występować na największych scenach. Ogromną szansą na to może być fakt, że nastolatek jest zwycięzcą trzeciej edycji "The Voice Kids".

Wykonanie z przesłuchań w ciemno trafiło do zestawienia najlepszych występów we wszystkich edycjach "The Voice Kids" na całym świecie. 

Katarzyna Solecka

INTERIA/RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marcin Maciejczak | The Voice Kids

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje