Reklama

Reklama

Marc Anthony wspiera byłą żonę Jennifer Lopez

Marc Anthony, były mąż Jennifer Lopez, zasiadł na widowni podczas jej koncertu w Las Vegas. Tym samym pokazał, że wciąż podziwia i dopinguje swoją eksżonę.

Marc Anthony z Shannon De Limą

W 2014 roku, latynoska para oficjalnie rozwiodła się po 10 latach bycia razem. Byli małżonkowie, pozostali w dobrych relacjach i wciąż się przyjaźnią, tworząc jednocześnie nowe związki.

Sobotni wieczór Marc Anthony wraz z żoną Shannon de Limą, spędzili na widowni podziwiając show Jennifer Lopez. Po występie, wspólnie pozowali do zdjęć z tancerzem Casperem Smartem, który był długoletnim partnerem piosenkarki.

Reklama

Modelka Shannon de Lima, na swoim Instagramie zamieściła wspólne zdjęcie z gratulacjami pięknego show w Las Vegas.

Sama J.Lo w trakcie występu, skierowała kilka ciepłych słów do byłego męża. Mówiła o tym, że jest międzynarodową ikoną muzyki, ale przede wszystkim to ojciec jej dzieci. Przypomnijmy, że w 2008 roku, Jennifer urodziła bliźniaki. Anthony był wyraźnie wzruszony, kiedy jego była żona wykonała jedną ze swoich ballad, a na telebimach pojawiły się zdjęcia ich dzieci - MaxaEmmy.

Piosenkarka wykonała również cover Lee Ann Womack "I Hope You Dance", dedykując go dla swoich dzieci. Dodała, że wzrusza się za każdym razem, kiedy śpiewa ten utwór. Kiedy ludzie pytają ją, czy osoba jej formatu czasem płacze, odpowiada: "prawie każdej nocy".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | J.Lo | Marc Anthony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje