Reklama

Marc Anthony rozstał się z żoną

Marc Anthony rozstał się ze swoją żoną, modelką Shannon De Limą. Według nieoficjalnych informacji znana para żyła w separacji już od kilku tygodni, ale informacje o końcu ich małżeństwa ujawniono po gali Latin Grammy (17 listopada).

Marc Anthony i Shannon De Lima nie są już razem

De Lima i Anthony byli małżeństwem od 2014 roku. Do rozstania miało dojść już kilka tygodni temu, jednak informacja o rozwodzie pojawiła się dzień po imprezie Latin Grammy, na której wokalista została uhonorowany statuetką w kategorii osoba roku.

Reklama

W trakcie ceremonii Anthony wystąpił na scenie z byłą żoną, Jennifer Lopez. Gwiazda wręczyła również swojemu ex nagrodę, a wszystko para przypieczętowała pocałunkiem w usta. Niemal natychmiast zaczęto spekulować, czy to, co stało się na scenie, będzie miało wpływ na małżeństwo Anthony’ego.

Menedżer Lopez, Benny Medina, natychmiast zdementował plotki o ponownym zejściu się gwiazdorskiej pary.  

Przypomnijmy, że Marc i Jennifer pobrali się w 2004 roku, a rozstali w 2014. Owocem ich związku są bliźnięta - córeczka Emme Maribel i syn Maximilian "Max" David. Obecnie Anthony jest producentem nadchodzącej płyty Lopez.

W tym roku piosenkarka rozstała się ze swoim partnerem, tancerzem Casperem Smartem. Powodem miały być liczne zdrady, których dopuszczał się chłopak Lopez.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marc Anthony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje