Reklama

Reklama

Madison Beer zaczyna nowy etap w karierze. Zobacz teledysk "Dangerous"

Do sieci trafił nowy klip Madison Beer do utworu "Dangerous". Nowy singel wokalistki kończy promocję jej debiutanckiej płyty "Life Support" oraz zapowiada nowy album, który ukaże się jeszcze w tym roku!

Do sieci trafił nowy klip Madison Beer do utworu "Dangerous". Nowy singel wokalistki kończy promocję jej debiutanckiej płyty "Life Support" oraz zapowiada nowy album, który ukaże się jeszcze w tym roku!
Madison Beer zapowiedziała nową płytę /Taylor Hill /Getty Images

"'Dangerous' to start mojego bardziej dojrzałego, wrażliwego i szczerego etapu" - tak nowy numer zapowiedziała Madison Beer.

Piosenkę wokalistce pomogli stworzyć: Kinetics, Big Taste, One Love, Tobias Jesso Jr. oraz James Francies. W nagraniu udział wzięła również orkiestra.

Singel to pierwsza zapowiedź drugiego albumu Madison Beer. Na razie nieznane szczegóły są wydawnictwa oraz data premiery. Piosenka "Dangerous" opowiada o poprzednich związkach wokalistki.

"Obecnie jestem w swoim trzecim poważnym związku i przez ostatnie dwa lata miałam okazję na autorefleksję" - komentowała na Instagramie. "Dzięki terapii i miłości do siebie nauczyłam się, że nie jestem zbyt niebezpieczna by kochać, ale ta piosenka jest właśnie o tym uczuciu, które siedzi ci w głowie" - dodała.

Reklama

Debiut Madison Beer. Etap "Life Support"

Debiutancki album Madison Beer "Life Support" trafił do sprzedaży w lutym 2021 roku.

Promowały go single: "Selfish" (zobacz!), "Dear Society" (posłuchaj!), "Good In Goodbye" (zobacz!), "Baby" (zobacz!), "Boyshit" oraz "Stained Glass".

Etap "Life Support" wokalistka zakończyła ostatnimi koncertami na trasie, które odbyły się podczas festiwalów w Leeds i Reading.

"Dziękuję Leeds i Reading... mój głowa wybuchła. Zdałam sobie sprawę, że zamykam etap koncertów 'Life Support'. Dziękuję wszystkim. Nie mogę doczekać się kolejnych ruchów" - pisała na Twitterze.

Madison Beer to 23-letnia wokalistka, modelka i gwiazda mediów społecznościowych (na Instagramie obserwuje ją ponad 32 miliony użytkowników). Co ciekawe, piosenkarka ma też polskie korzenie.

"Wiem tylko, że jestem Polką [...]. Moi rodzice są Polakami, ale mój tata ma również niemieckie i rosyjskie korzenie... Oboje są jednak Polakami" - powiedziała w wywiadzie, którego udzieliła Piotrowi Grabarczykowi. Już w 2015 roku na Twitterze Madison zdradziła, że jej dziadkowie są Polakami.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL