Reklama

Madison Beer ujawniła, że cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową

21-letnia wokalistka Madison Beer zdradziła, że zdiagnozowano u niej chorobę afektywną dwubiegunową. Gwiazdka przyznała się też do myśli samobójczych.

Madison Beer ujawniła, że zmaga się z problemami psychicznymi

Wokalistka przy okazji premiery singla "Baby" (sprawdź!) i nadchodzącej płyty "Life Support" udzieliła wywiadu serwisowi The Face.

Reklama

Madison Beer przyznała, że jest świadoma tego, jak wiele osób ma już na jej temat wyrobioną opinię. Liczy jednak, że po premierze jej płyty, ta sytuacja ulegnie zmianie.

"Część mnie jest zdenerwowana, bo naprawdę chcę, aby ludzie nie brali do siebie rzeczy, które mówię źle. Z drugiej strony jestem podekscytowana, ponieważ w końcu mogę mówić: możesz mieć opinie na mój temat, ale jedynie na podstawie tego, co znalazło się na albumie" - stwierdziła i dodała, że nie będzie denerwować się osądami, które nie mają powiązań z płytą.

Piosenkarka zapytana, jakie jest znaczenie tytułu albumu, odparła, że ma to związek z diagnozą, którą usłyszała w tym roku.

"Ten rok jest dla mnie piekłem. Przeszłam przez trudne rozstanie, ale nie chciałam robić o tym płyty. Ten temat będzie poruszony jedynie powierzchownie" - mówiła.

"Nie dzieliłam się tym z opinią publiczną, ale zdiagnozowano u mnie chorobę afektywną dwubiegunową. Miałam myśli samobójcze. Przechodziłam przez naprawdę ciężki czas i uważałam, że album o zerwaniu sprawi, że jedynie się ośmieszę, a tego nie chciałam.

"Od momentu diagnozy, chodzę na terapię trzy razy w tygodniu. Lepiej odczytuje swoje emocje i wiem, jak je stabilizować. Byłam w stanie lepiej pisać i lepiej siebie zrozumieć. Dzięki temu mogłam napisać to, co chciałam naprawdę przekazać" - stwierdziła.

Debiutancka płyta Madison Beer ukaże się jesienią tego roku nakładem Epic Records. Oprócz "Baby" promują ją single "Selfish" i "Good In Goodbye".

Madison Beer na swoim koncie ma EP-kę "As She Pleases" z 2018 roku oraz kilka nieźle przyjętych singli (sprawdź!). Obecnie pracuje nad debiutanckim albumem "Life Support". 21-latka jest również gwiazdą mediów społecznościowych - na Instagramie śledzi ją ponad 20 milionów użytkowników.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Madison Beer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje