Reklama

Macklemore & Ryan Lewis zdradzają szczegóły płyty "This Unruly Mess I've Made"

Duet Macklemore & Ryan Lewis podał szczegóły nowego albumu. Płyta "This Unruly Mess I've Made" ukaże się 29 lutego. Poznaliśmy również okładkę oraz listę utworów, które się na niej znajdą.

Macklemore & Ryan Lewis wracają z nową płytą

Premierę albumu "This Untruly Mess I’ve Made" zaplanowano na 26 lutego. To druga płyta stworzona przez duet Macklemore & Ryan Lewis.

Reklama

Muzycy pochwalili się okładką albumu oraz ujawnili jego tracklistę. Na płytę składa się 13 utworów. Wśród artystów, którzy pojawili się gościnnie, znajdują się m. in. Ed Sheeran, Leon Bridges czy Jamila Woods.

Macklemore & Ryan Lewis podkreślają w wywiadach, że trudno było im poradzić sobie z nagłym sukcesem, jaki spadł na nich po wydaniu pierwszej wspólnej płyty.

"Byłem wypalony i bardzo zestresowany. Nie spaliśmy, codziennie dawaliśmy koncerty, przemierzyliśmy cały kraj. Chciałem po prostu uciec" - mówił Macklemore w rozmowie z magazynem "Complex".

Pierwszym kawałkiem promującym drugi album duetu jest utwór "Downtown". 22 stycznia jako drugi singel ukazała się piosenka "White Privilege II". Jest ona kontynuacją utworu "White Privilege", który pojawił się na debiutanckim albumie Macklemore’a "The Language of My World" z 2005 roku.

Pierwsze wydawnictwo duetu "The Heist" ukazało się w 2012 roku i przyniosło mu ogromny sukces i popularność na świecie. Muzycy otrzymali za nie aż cztery statuetki Grammy. Najbardziej znane przeboje z tej płyty to "Thrift Shop" oraz "Can’t Hold Us".

Zobacz teledysk "Downtown":

Sprawdź tekst "Downtown" w serwisie Teksciory.pl

Przypominamy, że duet Macklemore & Ryan Lewis zagra w Polsce. Muzycy wystąpią 18 marca w łódzkiej Atlas Arenie.

Tracklista płyty "This Unruly Mess I've Made":

1. "Light Tunnels"
2. "Downtown" (feat. Erick Nally, Melle Mel, Kool Moe Dee & Grandmaster Caz)
3. "Brad Pitt’s Cousin"
4. "Buckshot"
5. "Growing Up" (feat. Ed Sheeran)
6. "Kevin" (feat. Leon Bridges)
7. "St. Ides"
8. "Deed To Know"
9. "Dance Off"
10. "Let’s Eat"
11. "Bolo Tie"
12. "The Train"
13. "White Privilege II" (feat. Jamila Woods)

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Macklemore & Ryan Lewis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje