Reklama

Reklama

M.I.A. i "Go Off" (nowa płyta "A.I.M.")

9 września ukaże się oczekiwany album "A.I.M." pochodzącej ze Sri Lanki M.I.A.

M.I.A. szykuje nowy album

Piąty, studyjny album M.I.A. zapowiada nowy singel "Go Off". Utwór wyprodukowany przez SkrillexaBlaqstarra, to hipnotyzująca fuzja hip hopu i electro, połączona z mocnym, basowym beatem.

Nakręcony przez samą M.I.A. teledysk zawiera niesamowite zdjęcia z podziemnych eksplozji przeprowadzonych w sposób kontrolowany na pustyni. Te wybuchy doskonale współgrają z ognistym charakterem piosenki.

“Go Off" to druga piosenka z nadchodzącego albumu. Poprzedni singel to zaangażowany politycznie utwór "Borders" podejmujący trudny temat, jakim jest globalny kryzys uchodźców. To temat, który jest niezmiernie bliski artystce, która ze względów na wojnę domową musiała opuścić swój rodzinny kraj - Sri Lankę i wyjechać do Londynu.

Reklama

Przy okazji premiery teledysku "Go Off" M.I.A. potwierdziła, że będzie to jej ostatnia płyta w karierze. "Chcę odejść od muzyki, spróbować innych rzeczy i zrobić sobie przerwę. Myślę, że jeszcze będę nagrywać nowe utwory, ale nie albumy. To moja ostatnia płyta, więc musi być radosna. Nie ma tam narzekań" - przyznała raperka.

Sprawdź tekst piosenki "Go Off"" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: M.I.A. | nowa płyta | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje