Liber ma nową partnerkę. Grzeszczak gorzko skomentowała?

Niedawno wyszło na jaw, że Liber jest szczęśliwie zakochany w nowej partnerce. Kobieta ma być podobna do Sylwii Grzeszczak, która dodała wymowny post na Instagrama.

Sylwia Grzeszczak
Sylwia GrzeszczakMichal WozniakEast News

Sylwia Grzeszczak Liber stanęli na ślubnym kobiercu w lipcu 2014 roku. Niedługo później narodziła im się córka Bogna. Chwilę przed okrągłą rocznicą ślubu para ogłosiła, że się rozstaje. Przez większość swojego związku nie wypowiadali się publicznie na temat swojej relacji. Tak pozostało również przy rozwodzie.

Raper jest współautorem większości piosenek artystki od 2011 roku, bowiem wtedy Grzeszczak zdecydowała się na karierę solową. Po rozstaniu dalej są związani zawodowo. 

Liber znalazł nową dziewczynę. Jest podobna do Grzeszczak

W czerwcu Liber był widziany z tajemniczą kobietą w Sopocie. Para spędzała romantyczny czas, a wszystko wskazuje na to, że raper jest szczęśliwie zakochany. Przechadzając się po mieście wspólnie robili sobie zdjęcia, a nawet się całowali i trzymali za ręce, na czym przyłapali ich paparazii. Co ciekawe, kobieta podobno przypomina Sylwię Grzeszczak.

"Jest bardzo podobna do Sylwii Grzeszczak. To wysoka bruneta o prostych długich włosach i z oliwkową karnacją. W pierwszej chwili można ją pomylić z byłą żoną Libera" - donosi informator portalu Świat Gwiazd.

Parę dni temu Sylwia Grzeszczak opublikowała krótki filmik na swoim Instagramie, na którym siedzi na polanie, zbierając kwiaty. Śpiewa na nim fragment swojej nowej piosenki "Och i ah", którą stworzyła razem z byłym mężem.

"Niech lata lecą, ale żyjmy tak, by nigdy nie dorosnąć" - słyszymy.

Niektórzy odebrali to jako wymowny komentarz w stronę rapera, o którego nowym związku huczą media. Większość internautów jednak zdecydowała się podzielić z piosenkarką swoją radością, gdyż niedługo wybierają się na jej koncert. Nie wiadomo jeszcze, kim jest tajemnicza kobieta Libera, ale źródła przekazują, że podobno nie jest to przelotny związek.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas