Liam Payne: Cheryl była moim marzeniem, gdy byłem nastolatkiem

Liam Payne z grupy One Direction w rozmowie z magazynem "Rollacoaster" zdradził, że podkochiwał się w swojej dziewczynie Cheryl wiele lat przed tym, zanim zostali parą.

Liam Payne marzył o Cheryl na długo przed ich związkiem

Gwiazdor znany z One Direction i wokalistka, która karierę zaczynała w Girls Aloud, oficjalnie są ze sobą od marca 2016 roku.

Reklama

Payne'owi i Cheryl nie przeszkadza nawet różnica wieku (wokalistka jest o 10 lat starsza od swojego chłopaka). Członek 1D w wywiadzie udzielonym magazynowi "Rollacoaster" przyznał, że Cheryl to dziewczyna jego marzeń i fantazjował o niej, gdy był nastolatkiem.

"To dziwne, gdy budzisz się rano i dosłownie żyjesz z kobietą swoich marzeń. Mam najpiękniejszą dziewczynę na świecie, jest niesamowita" - mówił Payne.

Liam w trakcie rozmowy nie mógł nachwalić się swojej dziewczyny. "Jej solowa kariera była wspaniała. Jest w branży od 14 lat. Ciągle mnie wspiera. Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi. To bardzo osobisty i ważny czas dla mnie. Ciągle się uczę, mam dopiero 23 lata" - opowiadał Payne.

W tym samym wywiadzie Liam Payne przyznał, ze Donald Trump jednej nocy wyrzucił ze swojego hotelu One Direction.

"Chodziło o spotkanie z jego córką. Zadzwonił do naszego menedżera, a my spaliśmy. Powiedział 'to ich obudź'" - zdradził Payne, przyznając, że Trump wyprosił ich, oznajmiając, że nie chce ich w swoim hotelu.

Dodajmy, że w środę (22 marca) na świat przyszło pierwsze dziecko pary.

"W środę 22 marca Liam i ja zostaliśmy rodzicami prześlicznego, zdrowego chłopca, ważącego 3,5 kilograma i wyglądającego jak marzenie. Mimo ze wciąż jeszcze nie ma imienia, to już zdążył skraść kilka serc. Wszyscy jesteśmy niezwykle szczęśliwi i szaleńczo w nim zakochani" - napisała Cole. 

Dowiedz się więcej na temat: Liam Payne | Cheryl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje