Reklama

Reklama

Lemmy zza grobu w reklamie mleka

"Nigdy nie piłem mleka i nigdy nie będę. Ty dupku" - mówi zmarły 28 grudnia 2015 r. Lemmy Kilmister w wideo, które miało być reklamą mleka, a stało się hołdem dla lidera Motorhead.

Lemmy Kilmister 11 listopada 2015 r. w Londynie

7 stycznia fińska firma Valio opublikowała filmik z udziałem 70-letniego Lemmy'ego nakręcony na planie reklamy mleka niespełna miesiąc przed jego śmiercią.

Lider Motorhead wychodzi z baru i wypowiada cytowane na początku słowa, po czym uśmiecha się. Na koniec widnieje napis "Ian 'Lemmy' Kilmister 1945-2015. Wznosimy nasze szklanki dla ciebie".

Reklama z udziałem rockmana była na etapie postprodukcji, kiedy nadeszła informacja o jego śmierci. Ostatecznie nie zdecydowano się na jej wykorzystanie, ale - w uzgodnieniu z menedżmentem Lemmy'ego - firma i agencja marketingowa postanowiły wypuścić materiał, który nie był częścią oryginalnego scenariusza reklamy.

Reklama

"Ten materiał oddaje ducha Lemmy'ego, dlatego postanowiliśmy zrobić z tego hołd" - mówi Jussi Lindholm z agencji Hasan & Partners odpowiedzialnej za kampanię reklamową.

Nie była to pierwsza reklama z udziałem legendarnego rockmana. Wcześniej Lemmy "Oczywiście, że tu chodziło o pieniądze. I to o duże pieniądze. Poza tym nie mam nic przeciwko batonikom czekoladowym" - tak Lemmy komentował swój udział w reklamie słodyczy. Poza tym swoją twarzą przekonywał do zakupu m.in. piwa i czipsów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lemmy | Motorhead

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje