Lady Gaga rozpoczęła rezydencję w Las Vegas. Zobacz zdjęcia

Amerykańska wokalistka Lady Gaga rozpoczęła swoją rezydencję w Las Vegas - za nami pierwsze trzy koncerty pod szyldem "Enigma".

Lady Gaga na scenie w Las Vegas
Lady Gaga na scenie w Las VegasKevin MazurGetty Images

Lady Gaga zaprezentowała się na scenie zupełnie nowego Park MGM, ogromnego kompleksu hotelowego na słynnym bulwarze Las Vegas Strip, który niegdyś tworzył Monte Carlo Resort and Casino.

"Tworzymy show, który jest inny od wszystkiego, co robiłam wcześniej, będzie celebracją tego, co jest wyjątkowe i inne w nas" - powiedziała wokalistka w oświadczeniu.

Spektakl "Lady Gaga Enigma" zapowiada się bardzo teatralnie, podobnie jak jej prowokacje z początków kariery, podczas gdy "Lady Gaga Jazz & Piano" (pierwszy koncert zaplanowano na 20 stycznia) będzie prezentować bardziej minimalistyczną wersję repertuaru Amerykanki.

W sumie do listopada ma się odbyć ponad 30 występów, w tym 9 pod szyldem "Jazz & Piano".

Koncerty rozpoczynają się od wprowadzenia Enigmy (to alter ego wokalistki na potrzeby show w Las Vegas).

Lady Gaga - ENIGMA Opening/Just Dance/Poker Face

W otwierającym show utworze "Just Dance" Lady Gaga zjeżdża na linach spod samego sufitu Park MGM.

Podczas drugiego koncertu w stolicy hazardu Gaga zadedykowała piosenkę "You And I" Celine Dion, która obserwowała koncert z trybun. Taniec 50-letniej Kanadyjki podczas show Gagi podbił sieć. Nagrania z Dion w roli głównej możecie zobaczyć poniżej:

Występy kończy nominowana do Złotych Globów piosenka "Shallow" z filmu "Narodziny gwiazdy", w którym gra główną rolę u boku Bradleya Coopera.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas