Reklama

Reklama

Lady Gaga i Taylor Kinney zerwali ze sobą

Wokalistka i aktor zakończyli związek i zerwali zaręczyny po 5 latach bycia razem.

Wokalistka i aktor zakończyli związek i zerwali zaręczyny po 5 latach bycia razem.
Lady Gaga i Taylor Kinney rozstali się po 5 latach /Dimitrios Kambouris /Getty Images

"Taylor i ja wierzymy, że jesteśmy bratnimi duszami. Jak wszystkie pary mamy wzloty i upadki, a obecnie zrobiliśmy sobie przerwę" - napisała na swoim Instagramie Lady Gaga. Wokalistka we wpisie zasugerowała, że powodem rozstania są kariery artystów. Napięte terminarze sprawiają, że Taylor i Gaga rzadko się widują.

Jak podaje serwis TMZ.com para rozstała się po cichu w pierwszej połowie lipca i dopiero po jakimś czasie informacja wyciekła do mediów.  

Serwisy plotkarskie zainteresowały się na nowo związkiem Kinneya i Gagi, po tym, jak artystka została zatrzymana przez policję 15 lipca. Na zdjęciach, które zostały wtedy wykonane, widać, że nie ma na palcu pierścionka zaręczynowego.

Reklama

Przypomnijmy, że Taylor Kinney oświadczył się wokalistce 14 lutego 2015 roku. Para nie podawała terminu ślubu, jednak wyglądała na wyjątkowo szczęśliwą. Gwiazdy spotykały się ze sobą od 2011 roku, a poznały się na planie teledysku Gagi do utworu "You and I".

W styczniu tego roku para pozowała nago dla magazynu "V". Pytani o ślubne przygotowania Gaga i Kinney unikali odpowiedzi lub zaznaczali, że oboje są zapracowani i nie myśleli nad żadnymi konkretami.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL