Reklama

Reklama

Kuba Wojewódzki doprowadził Lil Masti do łez. Co tam się wydarzyło?

We wtorkowym odcinku show Kuby Wojewódzkiego wśród gości pojawiła się influencerka znana jako Lil Masti. Dziennikarz nie bał się poruszać z nią trudnych tematów, udało mu się także doprowadzić raperkę i youtuberkę do łez.

Lil Masti wzruszona przez Kubę Wojewódzkiego

W ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego pojawiła się Lil Masti (sprawdź!). Aniela Bogusz, bo tak brzmi imię i nazwisko influenserki, od samego początku musiała zmierzyć się z trudnymi pytaniami prowadzącego program o swoje dzieciństwo i to, czy to prawda, że biła się ze swoim ojczymem.

"To jest trudny temat, ale go przepracowałam. Ciężko mieliśmy pod tym względem" - odpowiedziała Lil Masti.

Wojewódzki kontynuował wątek, chociaż wyraźnie zaznaczył, że nie chce poruszać tematów, które mogą być dla youtuberki "emocjonalnym polem minowym".

Reklama

"Oczywiście, że chcesz" - zażartowała Bogusz. "Nie chcę obracać tego w żart, bo to poważny temat. Taki toksyczny rodzic jest zagrożeniem dla małych dzieci i ja zawsze starałam się bronić matki i dzieciaki przed ojczymem, który nas terroryzował psychicznie ze względu na swoją chorobę alkoholową".

Lil Masti znana jest ze swoich walk w Fame MMA i High League, naturalnie więc rozmowa przeszła do jej pojedynku z Ewą Brodnicką, byłą zawodową mistrzynią świata w boksie. Przypomnijmy, że Lil Masti tą walkę wygrała. Z tej okazji otrzymała od prowadzącego biało-czerwony bukiet kwiatów. Tym gestem Kuba Wojewódzki doprowadził Lil Masti do łez.

Lil Masti - kim jest?

Lil Masti, czyli tak naprawdę Aniela Bogusz. Wcześniej znana pod pseudonimem SexMasterka - zasłynęła wtedy hitem "Poka sowę" (sprawdź!). Pod wpływem życiowych lekcji zmieniła jednak pseudonim oraz rodzaj kontentu, który dodaje na swój kanał. Lil Masti jest prawdziwą ulubienicą internautów. Tworzy również swoje piosenki, między innymi "Uległa" (zobacz!), "Feniks" (zobacz!) i "Bajka". Trenowała zapasy przez 6 lat, z sukcesami startowała w Fame MMA i High League.

Lil Masti - Fame MMA i High League

Lil Masti znana jest z freak fightowych walk. Przez długi czas pojawiała się w walkach dla federacji Fame MMA, obecnie przeszła do High League. Podczas pierwszej gali tej federacji pokonała Ewę Brodnicką w spektakularnym stylu. Po walce zapowiedziała, że do rewanżu dojdzie tylko wtedy, gdy Brodnicka wypije swój mocz.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Sexmasterka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje