Reklama

Reklama

Książę Harry i Meghan Markle: Pierwszy taniec do przeboju Whitney Houston

Do ślubu brytyjskiego arystokraty i byłej aktorki już mniej niż dwa tygodnie. Meghan Markle i książę Harry przygotowania prawdopodobnie mają już za sobą. Teraz czas na dopinanie wszystkiego na ostatni guzik. Brytyjskie media donoszą o tym, jaką piosenkę do pierwszego tańca wybrali narzeczeni.

O ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego wiadomo coraz więcej

Ten rok zdecydowanie należy do rodziny królewskiej, która obsypuje świat radosnymi wieściami. 23 kwietnia na świat przyszedł kolejny arystokrata, dziecko księcia Williama i księżnej Kate, mały książę Louis, a już 19 maja książę Harry i jego ukochana, Meghan Markle wezmą ślub.

W ostatnim czasie zostały ujawnione szczegóły dotyczące sukni ślubnej Meghan. Teraz według informatorów brytyjskich mediów, wiadomo, do jakiej piosenki zatańczy młoda para.

Według doniesień, książę Harry i Meghan Markle zdecydowali się na utwór, którego raczej nikt się nie spodziewał. Podczas gdy wiele nowożeńców tańczy do hitów Eda Sheerana, książę i jego ukochana będą tańczyć do przeboju, który w ogóle nie kojarzy się z ceremonią ślubną.

Reklama

Para podobno wybrała, że ich pierwszy taniec wykonają do "I Wanna Dance With Somebody" Whitney Houston.

Sprawdź słowa piosenki "I Wanna Dance With Somebody" w serwisie Teksciory.pl

To nie wszystko. Narzeczeni przygotowali całą playlistę piosenek, które będą grane podczas wesela. Według brytyjskich mediów, ma to być składanka hitów z lat 80.

Nadal spekuluje się również nad tym, kto wystąpi dla książęcej pary. Jeszcze w marcu murowanymi faworytkami miały być wokalistki ze Spice Girls. Głośno mówiło się także o kandydaturach Eltona Johna, Eda Sheerana i Ellie Goulding.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy