Reklama

Reklama

Krzysztof Skiba o rozstaniu z żoną i młodszej partnerce. "Zabrałem tylko samochód i dwie walizki"

Krzysztof Skiba jakiś czas temu poinformował, że rozwodzi się z wieloletnią żoną, Renatą. Para, która doczekała się dwóch synów rozstała się, a Skiba spotyka się z młodszą Karoliną Kempińską. W rozmowie z Gazetą Wyborczą Trójmiasto opowiedział o nowej miłości.

Krzysztof Skiba jakiś czas temu poinformował, że rozwodzi się z wieloletnią żoną, Renatą. Para, która doczekała się dwóch synów rozstała się, a Skiba spotyka się z młodszą Karoliną Kempińską. W rozmowie z Gazetą Wyborczą Trójmiasto opowiedział o nowej miłości.
Krzysztof Skiba opowiedział o miłości do nowej partnerki /VIPHOTO/East News; instagram.com/@skibabigcyc /East News

Na początku grudnia Krzysztof Skiba poinformował, że jest w separacji z żoną Renatą. Lider zespołu Big Cyc (posłuchaj!) doczekał się z nią dwóch synów: 35-letniego Tymoteusza i 25-letniego Tytusa. Na razie sprawa rozwodowa jest w toku, ale serce Skiby należy już do nowej wybranki.

Jest nią 32-letnia Karolina Kempińska, która na co dzień zajmuje się modelingiem, ale także pracuje w firmie informatycznej. Portal Pudelek sugeruje, że para jest już nawet zaręczona, co miałoby sugerować zdjęcie pokaźnego pierścionka, które kobieta zamieściła w mediach społecznościowych. Widnieje przy nim data: "11.07.2022".

Reklama

Krzysztof Skiba opowiedział o nowym związku w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej Trójmiasto". Jak twierdzi, jego małżeństwo legło w gruzach, a do nowej partnerki zapałał uczuciem dopiero po tym, jak się zaprzyjaźnili. Wyprowadzając się z domu zdecydował, że zostawi go Renacie, a sam zabrał jedynie najpotrzebniejsze przedmioty.

Krzysztof Skiba związał się z 32 lata młodszą kobietą. "Ja już dłużej tak nie chciałem"

"Plotkarskie media zrobiły z naszego związku sensację, ponieważ Karolina jest modelką, jest ładna i dużo młodsza ode mnie" - mówi Krzysztof Skiba. 

"U nas ciągle dominuje taki stereotyp, że jak modelka, to pewnie głupia, a Karolina jest wykształconą osobą, po studiach, mówi biegle trzema językami. I połączyła nas miłość. Najpierw było koleżeństwo, potem przyjaźń, a potem miłość. Moje dotychczasowe małżeństwo legło w gruzach. Z Renatą to także była wielka miłość, ale po 34 latach coś się wypaliło. Mamy dwóch dorosłych synów. Zabezpieczyłem finansowo rodzinę, właściwie zostawiłem w Gdańsku cały majątek. Żonie zostawiłem spory dom, zabrałem tylko samochód, który jest mi potrzebny do pracy, i dwie walizki" - dodał.

Nowa dziewczyna miała odjąć tekściarzowi lat i wetchnąć w niego nowe życie. "Mam wielu kolegów, którzy pozostają w wieloletnich związkach i się w nich męczą, a ja już tak dłużej nie chciałem" - mówi Skiba. 

"Mam prawo do szczęścia. Poza tym jestem artystą i potrzebuję muzy, a ta młoda kobieta sprawia, że mam energię, chce mi się żyć i czuję, jakbym znowu miał 18 lat! Oczywiście komentarze w plotkarskich mediach były straszne, że stary dziad znalazł sobie młodą laskę, ale czy ja mam się przejmować opiniami ludzi, którzy mnie i Karoliny nie znają i ja też ich nie znam? Dowiedziałem się z internetu, że poleciała na mnie, bo śpię na forsie i jestem obywatelem Kanady. Może za miesiąc dowiem się, że jestem gwiazdą porno w Norwegii (śmiech)" - zastanawia się lider Big Cyca.

Czytaj też:

Alicja Majewska komentuje plotki o jej zdrowiu

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Skiba

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama